MEDIALNA STAL M: Fantastyczny mecz w Bielsku-Białej! Stal wydarła trzy punkty

Stal Mielec po pierwszej połowie spotkania w Bielsku-Białej szczęśliwie prowadziła z Podbeskidziem 2:0, ale w 83. minucie wydawało się, że nie utrzyma korzystnego wyniku, nawet mimo obronionego rzutu karnego! Po przerwie „Górale” dwukrotnie trafiali do siatki gości i doprowadzili do wyrównania, ale ostatnie słowo należało do mielczan, którzy przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść po trafieniu Mateusza Cholewiaka! Podbeskidzie – Stal 2:3. Więcej na polsatsport.pl

Specjaliści od horrorów – ze Smółką i jego Stalą w tym sezonie atrakcje gwarantowane. Więcej na futbolfejs.pl

Stal wydarła zwycięstwo! Więcej na 1liga.org

FKS Stal wygrywa z Podbeskidziem. Świetny mecz Mateusza Cholewiaka! Więcej na hej.mielec.pl

Ole, ole, Cholewiak! Więcej na supernowosci24.pl

Horror z happy endem dla Stali Mielec. Mielczanie wygrali z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Więcej na nowiny24.pl

Znakomity mecz w Bielsku-Białej. Thriller dla Stali! Więcej na gol24.pl

Widowisko pod Klimczokiem. Stal Mielec rozbiła obronę Podbeskidzia. Więcej na sportowefakty.wp.pl

Ależ Majecki to kozak! Stal wygrywa w Bielsku, a bramkarzowi drużyna powinna postawić duże piwo. Więcej na futbolfejs.pl