Druga drużyna zagra w sobotę. Przeciwnikiem Sokół Kolbuszowa Dolna

W najbliższą sobotę Stal II Mielec podejmie na własnym boisku drużynę Sokoła Kolbuszowa Dolna. Początek meczu o godzinie 11:00.

Obie drużyny inaczej rozpoczęły rundę wiosenną podkarpackiej czwartej ligi. Stal II Mielec przegrała u siebie 0:1 z Legionem Pilzno, choć przez większość meczu miała przewagę. Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał za to ze Startem Pruchnik 2:1.

Dla naszych rywali nie było to jednak łatwe spotkanie. Start objął prowadzenie w pierwszej połowie, a w drugiej przez wiele minut skutecznie się bronił. Ten mur przełamał dopiero w 78.minucie nasz były zawodnik – Łukasz Korab. Zwycięstwo drużynie Sokoła dał Adam Serwon w 81.minucie.

Początek meczu Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna w sobotę o godzinie 11. Z powodu panujących obostrzeń, mecz odbędzie się bez udziału publiczności.