S4: FC DESNA CHERNIHIV – FKS STAL MIELEC 1:0

Zima 2017 – sparing nr 4
FC DESNA CHERNIHIV – FKS STAL MIELEC 1:0
Side Star Sports Complex Turcja, godz.15.30

STAL: 12. Tomasz Libera (46′ 88. Marek Kozioł) – 2. Sebastian Zalepa (46′ 3. Krzysztof Kiercz), 4. Robert Sulewski (61′ 26. Dominik Sadzawicki), 5. Boris Milekić, 6. Piotr Marciniec (46′ 13. Przemysław Lech), 7. Szymon Sobczak (46′ 14. Piotr Głowacki), 9. Mateusz Cholewiak (76′ 7. Szymon Sobczak), 10. Vasil Panayotov (61′ 8. Damian Ałdaś), 20. Aleksandar Kolev (61′ 18. Dorian Buczek), 23. Krystian Getinger (76′ 19. Konrad Misztal), 31. Kamil Radulj (46′ 17. Krzysztof Drzazga)

Rezerwowi: 1. Rafał Strączek, 15. Arkadiusz Górka
Nieobecni: Michał Bierzało, Adrian Liberacki, Sebastian Białasik – kontuzje
Trener: Zbigniew Smółka

Pogoda: słonecznie 18°C

Stal straciła bramkę w 88. minucie meczu.

Fot. Krzysiek Herda

cropped-1procent_PODATKU_pasek_strona.jpg


TABELA i TERMINARZ

I LIGA 2016/2017:
WIOSNA:
04.03.17 Kluczbork: MKS Kluczbork
TOWARZYSKO:
09.02.17 Side Turcja: FC Desna Chernihiv 0:1 (1liga Ukraina)
28.01.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:2 (2liga)
21.01.17 Wola Chorzelowska: Korona Kielce 1:1 (Ekstraklasa)
17.01.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 3:1 (2liga)
JESIEŃ:
27.11.16 Mielec: Górnik Zabrze 1:2
23.11.16 Siedlce: Pogoń Siedlce 0:1
05.11.16 Mielec: GKS Tychy 3:2
30.10.16 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 2:0
22.10.16 Mielec: Miedź Legnica 1:0
15.10.16 Mielec: Wisła Puławy 0:1
08.10.16 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
01.10.16 Mielec: Znicz Pruszków 3:1
25.09.16 Katowice: GKS Katowice 0:1
17.09.16 Mielec: Stomil Olsztyn 0:0
09.09.16 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 0:2
03.09.16 Mielec: Chrobry Głogów 1:4
28.08.16 Suwałki: Wigry Suwałki 0:6
23.08.16 Mielec: Bytovia Bytów 2:2
20.08.16 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 1:3
14.08.16 Mielec: MKS Kluczbork 1:1
PUCHAR POLSKI: 10.08.16 Chojnice: Chojniczanka Chojnice (1liga) 0:2
05.08.16 Zabrze: Górnik Zabrze 1:1
01.08.16 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 0:0
PUCHAR POLSKI: 27.07.16 Mielec: Wisła Płock (Ekstraklasa) 4:3
TOWARZYSKO: 19.07.16 Ustroń: MCA Alger (Ekstraklasa, Algieria) 0:1
PUCHAR POLSKI:
16.07.16 Tomaszów Mazowiecki: Lechia Tomaszów Mazowiecki (3liga) 2:0
TOWARZYSKO:
13.07.16 Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec (1liga) 3:1
09.07.16 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 0:1
06.07.16 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz (1liga) 1:2
03.07.16 Wola Chorzelowska: Górnik Łęczna (Ekstraklasa) 1:2
02.07.16 Mielec: Puszcza Niepołomice (2liga) 3:0
25.06.16 New Britain USA: Connecticut United FC (USA) 0:1
23.06.16 New York USA: Stal Mielec New York (USA) 8:0
18.06.16 Clifton USA: Icon FC (USA) 6:1