Dzisiaj piłkarze Stali Mielec kończą obóz w Turcji [FOTO, WIDEO]

Sparingiem z bułgarskim pierwszoligowcem FC Levski Karlovo Biało-Niebiescy zakończyli kontrolne mecze podczas tureckiego obozu przygotowawczego. Dzisiaj zaliczą ostatni trening.

Stal pokonała zespół z dolnej części bułgarskiej drugiej klasy rozgrywkowej 2:1. Mielczanie byli zdecydowanie lepsi, ale mieli też kłopot ze skutecznością. Stal prowadziła po bramce Kamila Raduljego, który głową uderzył po podaniu ze skrzydła. Bułgarzy wyrównali tuż po przerwie, po dosyć przypadkowej bramce, która wynikała raczej z dekoncentracji mieleckiej defensywy. Stalowcy błyskawicznie odpowiedzieli trafieniem z bliska Szymona Sobczaka i stwarzali też kolejne okazje.

WIDEO SKRÓT

 

KOMENTARZ MATEUSZA CHOLEWIAKA

 

Wszystkie trzy sparingi w Turcji Stalowcom sędziowali arbitrzy z Macedonii, przebywający na tureckim wybrzeżu na obozie przygotowawczym. W meczu z Bułgarami pracowali nawet sędziowie bramkowi.

Dzisiaj (16 lutego) mielczanie odbędą ostatni trening w miejscowości Alanya i zaczną pakowanie. Piątek 17 lutego spędzą na podróży do Polski.

W sobotę 18 lutego od 12:00 na boisku Hotelu Rado Turniej Dawnych Mistrzów. W pierwszym meczu Stal Mielec podejmie Stal Rzeszów. W spotkaniu numer dwa Garbarnia Kraków zmierzy się z Pogonią Lwów. Później zaplanowane zostały mecz o trzecie i pierwsze miejsce. Impreza zakończy się tuż po 17.

WIDEO – ZAPROSZENIE NA TURNIEJ

 

ZDJĘCIA ZE SPARINGU Z BUŁGARAMI