Prezentacja zespołów FKS Stal Mielec w Galerii Navigator na zdjęciach!

W Galerii Handlowej Navigator odbyła się prezentacja wszystkich zespołów FKS Stal Mielec – promocja sektora rodzinnego na Stadionie Miejskim w Mielcu! Na scenie zaprezentowało się 13 zespołów – łącznie ok. 500 zawodników, a także pierwsza drużyna Nice 1 Ligi – FKS Stal Mielec.

FKS Stal Mielec wspólnie z Galerią Navigator przygotowali huczną prezentację wszystkich biało-niebieskich zespołów. Na scenie zaprezentowali się praktycznie wszyscy zawodnicy – począwszy od zawodników 6-letnich skończywszy na pierwszym zespole Nice 1 Ligi prowadzonym przez Zbigniewa Smółkę.

– Przyszło bardzo dużo ludzi, było sporo dzieci.  Życzyłbym sobie by też w sobotę wsparli nas kibice, bo gramy z bardzo dobrym zespołem – powiedział trener Zbigniew Smółka nawiązując do meczu Stali z Olimpią Grudziądz 11 marca na Stadionie Miejskim w Mielcu.

Wielka prezentacja zespołów piłkarskich FKS Stali Mielec w Galerii Navigator to także animacje przygotowane przez Klub Bebok i Agencję Eventową Alternatywa, były kwiaty z okazji Dnia Kobiet, które otrzymały panie odwiedzające Galerię, nie zabrakło wspólnych zdjęć, autografów i konkursów.

ZDJĘCIA (fot. hej.mielec.pl)

 

 

stal-olimpiagru_insta