Dołącz do Sektora Rodzinnego! Zobacz, jak bawili się mali kibice na meczu z Wigrami!

Sektor rodzinny to miejsce z animacjami dla najmłodszych kibiców, gdzie malujemy dzieciom twarze w biało-niebieskie barwy, zachęcamy do gry i wspólnej zabawy z animatorami oraz uczymy się wspólnego kibicowania. Tym razem z najmłodszymi kibicował Lew Alex oraz harcerki z 7 DH „Galimatias”.  Zobaczcie, jak świetnie bawił się sektor rodzinny na ostatnim meczu z Wigrami.

 

Na małych kibiców czekała również specjalna niespodzianka. W przerwie dołączył do nich zawodnik Stali Mielec, Szymon Sobczak, który rozdawał chorągiewki, pozował do zdjęć i integrował się z najmłodszymi poprzez wspólną zabawę.

Cieszę się, że tyle dzieciaków przychodzi na nasze mecze i oprócz samego sportowego widowiska mają zapewnione dodatkowe atrakcje na Sektorze Rodzinnym. Spotkanie z nimi, dla mnie jako dla piłkarza, to była czysta przyjemność – powiedział Szymon Sobczak.

Przypominamy, że dzieci do 13 roku życia mają bezpłatny wstęp na wszystkie mecze rozgrywane ma mieleckim stadionie. Na obiekt mogą wejść razem z opiekunem posiadającym ważny bilet. Spotkania ligowe na Stadionie Miejskim w Mielcu mogą na preferencyjnych warunkach oglądać grupy zorganizowane: wycieczki szkolne, akademie piłkarskie etc. Serdecznie zapraszamy!