STOMIL OLSZTYN – FKS STAL MIELEC 0:4

Live (1)
Live (2)
Live (3)

Stomil Olsztyn – FKS Stal Mielec (0:1) 0:4

Stadion OSiR przy ul.Piłsudskiego 69A w Olsztynie, godz.12.00

Bramki:

0:1 –  4. Robert Sulewski (13 min)

0:2 –  17. Krzysztof Drzazga (49 min)

0:3 – 20. Aleksandar Kolev (67 min)

0:4 – 6. Piotr Marciniec (90 min)

Stomil: 82. Piotr Skiba (19′ 13. Michał Leszczyński), 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 2. Wojciech Dziemidowicz, 93. Igor Biedrzycki, 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 16. Jakub Piotrowski, 5. Grzegorz Lech (66′ 15. Paweł Wojowski) , 23. Patryk Kun, 88. Rafał Kujawa (10′ 22. Tomasz Zahorski)

Rezerwowi: 7. Paweł Głowacki, 11. Karol Żwir,  87. Arkadiusz Czarnecki, 97. Wiktor Biedrzycki

Trener: Adam Łopatko

Stal: 12. Tomasz Libera, 4. Robert Sulewski, 2. Sebastian Zalepa,  3. Krzysztof Kiercz, 23. Krystian Getinger (72′ 5. Boris Milekić), 26. Dominik Sadzawicki, 13. Przemysław Lech, 6. Piotr Marciniec, 17. Krzysztof Drzazga (74′ 21. Szymon Urbaniak), 14. Piotr Głowacki (78′ 15. Arkadiusz Górka), 20. Aleksandar Kolev

Rezerwowi: 88. Marek Kozioł, 19. Konrad Misztal,  22. Dawid Stypa

Trener: Zbigniew Smółka

Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin)
Widzów:
Pogoda: deszczowo 10°C

TABELA i TERMINARZ

I LIGA 2016/2017:
WIOSNA:
15.04.17 Olsztyn: Stomil Olsztyn
07.04.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 0:1
31.03.17 Głogów: Chrobry Głogów 1:0
25.03.17 Mielec: Wigry Suwałki 2:1
18.03.17 Bytów: Drutex-Bytovia 2:2
11.03.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
04.03.17 Kluczbork: MKS Kluczbork 1:0
TOWARZYSKO:
23.02.17 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (Ekstraklasa)
18.02.17 Wola Chorzelowska: Garbarnia Kraków 0:1 (3liga)
18.02.17 Wola Chorzelowska: Stal Rzeszów 1:0 (3liga)
15.02.17 Alanya Turcja: FC Levski Karlovo 2:1 (1liga Bułgaria)
12.02.17 Side Turcja: FC Merani Martvili 4:0 (1liga Gruzja)
09.02.17 Side Turcja: FC Desna Chernihiv 0:1 (1liga Ukraina)
28.01.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:2 (2liga)
21.01.17 Wola Chorzelowska: Korona Kielce 1:1 (Ekstraklasa)
17.01.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 3:1 (2liga)
JESIEŃ:
27.11.16 Mielec: Górnik Zabrze 1:2
23.11.16 Siedlce: Pogoń Siedlce 0:1
05.11.16 Mielec: GKS Tychy 3:2
30.10.16 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 2:0
22.10.16 Mielec: Miedź Legnica 1:0
15.10.16 Mielec: Wisła Puławy 0:1
08.10.16 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
01.10.16 Mielec: Znicz Pruszków 3:1
25.09.16 Katowice: GKS Katowice 0:1
17.09.16 Mielec: Stomil Olsztyn 0:0
09.09.16 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 0:2
03.09.16 Mielec: Chrobry Głogów 1:4
28.08.16 Suwałki: Wigry Suwałki 0:6
23.08.16 Mielec: Bytovia Bytów 2:2
20.08.16 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 1:3
14.08.16 Mielec: MKS Kluczbork 1:1
PUCHAR POLSKI: 10.08.16 Chojnice: Chojniczanka Chojnice (1liga) 0:2
05.08.16 Zabrze: Górnik Zabrze 1:1
01.08.16 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 0:0
PUCHAR POLSKI: 27.07.16 Mielec: Wisła Płock (Ekstraklasa) 4:3
TOWARZYSKO: 19.07.16 Ustroń: MCA Alger (Ekstraklasa, Algieria) 0:1
PUCHAR POLSKI:
16.07.16 Tomaszów Mazowiecki: Lechia Tomaszów Mazowiecki (3liga) 2:0
TOWARZYSKO:
13.07.16 Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec (1liga) 3:1
09.07.16 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 0:1
06.07.16 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz (1liga) 1:2
03.07.16 Wola Chorzelowska: Górnik Łęczna (Ekstraklasa) 1:2
02.07.16 Mielec: Puszcza Niepołomice (2liga) 3:0
25.06.16 New Britain USA: Connecticut United FC (USA) 0:1
23.06.16 New York USA: Stal Mielec New York (USA) 8:0
18.06.16 Clifton USA: Icon FC (USA) 6:1

Fot. st@l