MEDIALNA STAL M: Cios za cios! Ależ meczycho w Mielcu! Szaleństwo!

Piłkarze Stali Mielec i GKS Katowice stworzyli pasjonujące widowisko! Gospodarze prowadzili do przerwy 2:0 i grali w przewadze jednego zawodnika, więc wydawało się, że jest już po meczu… Goście walczyli jednak jak lwy i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3! Więcej na polsatsport.pl

Stal Mielec zremisowała z GKS-em Katowice 3:3. Gospodarze przez większość meczu grali w przewadze, ale nie potrafili utrzymać dwubramkowego prowadzenia i podzielili się punktami z drużyną z Katowic. Więcej na gol24.pl

FKS Stal Mielec zremisowała na własnym stadionie z GKS Katowice 3:3. Po świetnej pierwszej połowie, Biało-Niebiescy nie zdołali utrzymać wygranej do końca spotkania. Więcej na hej.mielec.pl

Stal Mielec remisuje z GKS Katowice [ZDJĘCIA, WIDEO]. Więcej na nowiny24.pl

Chcieliśmy wyciągnąć jak najwięcej. Więcej na gkskatowice.eu

Jak Stal mogła to wypuścić z rąk? GieKSa traci punkty, ale pokazała, że ma jaja. Więcej na futbolfejs.pl

Po pierwszej połowie GKS był pod ścianą, przegrywając 0:2. Po przerwie katowiczanie odrobili straty, ale nie potrafili pokonać zespołu z Mielca. Więcej na katowickisport.pl

Sześć goli, czerwona kartka i niesamowity zwrot akcji. Stal Mielec zremisowała z GKS-em Katowice 3:3 choć wydawało się, że spotkanie ma w pełni pod kontrolą. Więcej na sportowefakty.wp.pl