MEDIALNA STAL M: Gol w 8 sekund! Stal puszcza sygnał. Dla takich meczów się gra w piłkę

„Niebiescy” ugotowani w mieleckim kotle. Więcej na supernowosci24.pl

W spotkaniu inaugurującym sezon 2017/18 Nice 1 Ligi doszło do starcia dwóch zasłużonych dla polskiego futbolu firm. Stal Mielec pokonała Ruch Chorzów 1:0 po bramce Łukasza Wrońskiego zdobytej na początku drugiej połowy. Więcej na polsatsport.pl

Bramka w 8 sekund! Nowy rekord Stali na początek sezonu. Więcej na hej.mielec.pl

Wroński wbija klina Ruchowi. Stal puszcza sygnał, że będzie groźna dla wszystkich. Więcej na futbolfejs.pl

Jeden gol na inaugurację. Więcej na 1liga.org

To będzie dobra drużyna. Więcej na ruchchorzow.com.pl i niebiescy.pl

Stal Mielec wygrała z Ruchem: „Dla takich meczów się gra w piłkę”. Więcej na sportowefakty.wp.pl

Inauguracyjna wygrana Stali Mielec. Więcej na nowiny24.pl

Falstart Ruchu Chorzów. Porażka w Mielcu. Więcej na katowice.wyborcza.pl

Stal Mielec może być zespołem, który namiesza w czołówce I ligi. Więcej na weszlo.com

NOKAUT PO PRZERWIE. INAUGURACJA I LIGI DLA STALI, RUCH PRZEGRYWA! Więcej na przegladsportowy.pl