Na Sektor Rodzinny zaprasza Przedszkole Terapeutyczne SŁONECZKO!

Już jutro mecz z Piastem Gliwice! Na Sektor Rodzinny zaprasza Przedszkole Terapeutyczne SŁONECZKO! Na małych kibiców czeka mnóstwo atrakcji i wspaniałej zabawy!

Przedszkole Terapeutyczne Słoneczko ma swoją siedzibę w Mielcu, przy ulicy Botanicznej 4. Dedykowane jest dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Przedszkole pracuje przez cały rok, w małych grupach cztero osobowych. A terapia opiera się na systemie 1 na 1 (jeden terapeuta na jedno dziecko). Zapewnia szereg specjalistycznych zajęć, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę.

Sektor Rodzinny to wydzielone, bezpieczne miejsce, w którym rodzice mogą razem z dziećmi spokojnie obejrzeć mecz, gdzie malujemy dzieciom twarze w klubowe barwy, organizujemy wspólne zabawy i uczymy kulturalnego dopingu.

Przedszkole Terapeutyczne SŁONECZKO

Przypominamy, że dzieci do 13 roku życia mają bezpłatny wstęp na wszystkie mecze rozgrywane na mieleckim stadionie. Na obiekt mogą wejść razem z opiekunem posiadającym ważny bilet. Spotkania ligowe na Stadionie Miejskim w Mielcu mogą na preferencyjnych warunkach oglądać grupy zorganizowane tj. wycieczki szkolne, akademie piłkarskie.

Serdecznie zapraszamy!

Puchar_Polski_PIAST