FKS Stal Mielec – Olimpia Grudziądz: porady dla kibiców

1. Pierwszy gwizdek meczu Stal Mielec – Olimpia Grudziądz w niedzielę 13 sierpnia o 19:00, kasy biletowe w czasie meczu kończą pracę. W dniu meczu pracują od 9:00. W dniu meczu bilet 5 zł droższy. Bramy stadionu otwarte na godzinę przed meczem. Więcej informacji: http://STALmielec.com/?p=39929

2. Wchodzimy na stadion przez bramofurty wybierając odpowiednio trybunę zgodnie z sektorem oznaczonym na bilecie. Dostęp do bramofurt mają osoby tylko z ważną wejściówką.

3. Wejście VIP prowadzi od strony ulicy Solskiego przez Klub lub przez klatkę schodową i taras stadionu – sektor VIP został zmodyfikowany.

4. Miejsce dla niepełnosprawnych jest oznakowane i znajduje się od strony trybuny zachodniej – czytaj więcej: http://STALmielec.com/?page_id=26994

5. Dla kibiców zmotoryzowanych sugerowany jest parking przy ulicy Sportowej – zobacz więcej: http://STALmielec.com/?page_id=37

6. Przy wejściu obowiązują dowody tożsamości! Osoby niepełnoletnie wchodzą na obiekt i przebywają na nim wyłącznie z opiekunem.

7. Wyłączne prawo do rejestrowania i publikowania wideo z gry, wydarzeń boiskowych posiada licencjonowana telewizja oraz Klub (media klubowe). Na trybuny nie wolno wnosić profesjonalnego sprzętu foto / wideo – bez odpowiednich akredytacji prasowych.

8. Od strony wschodniej (sektor G) uruchomione zostanie miejsce dla najmłodszych kibiców – tzw. sektor rodzinny.

9. Punkty gastronomiczne dostępne są na tarasach stadionu – zarówno na trybunie wschodniej i zachodniej.

10. Punkty medyczne są oznakowane, znajdują się po obu stronach stadionu, informacji i wsparcia w tym zakresie zawsze udzielą stewardzi.

11. Depozyty znajdują się przy wejściach na stadion.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę!

stal-olimpia_news_hej_j17

Plakat_Stal_sezon_2017_2018[1]