MEDIALNA STAL M: Bez stalowych nerwów nawet nie podchodź. Pięć bramek przy Solskiego 1!

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że pierwsza liga – oprócz tego, że jest stylem życia – to także stan umysłu. Trudno o bardziej trafione słowa, jeśli chodzi o nasz krajowy futbol. No bo w jaki sposób wytłumaczyć milion zwrotów akcji i kompletnie niezrozumiałych sytuacji typu: GKS Katowice przeważa – momentalnie traci dwie bramki. Stal Mielec kontroluje mecz i wydaje się, że zaraz znowu trafi do siatki – ostatecznie tracą dwie bramki. Aż dziwne, że na koniec tego meczu nie zremisowali albo nie przegrali, ponieważ całkowitym odlotem byłby fakt, gdyby GieKSa  – przy tak żałosnej grze – odrobiła trzy bramkową stratę w 45 minut. Więcej na weszlo.com

Pięć bramek przy Solskiego 1! FKS Stal Mielec wygrywa z GKS Katowice [FOTO, KULISY, SKRÓT, KOMENTARZE]. Więcej na hej.mielec.pl

Nice 1 Liga: Nie było przełamania w Mielcu. Stal pokonała GieKSę. Więcej na polsatsport.pl

Kolejny dreszczowiec Stali. Mielczanie o zwycięstwo drżeli do końca [ZDJĘCIA, WIDEO]. Więcej na nowiny 24.pl

„Rodzi się wielki zespół”, czyli Smółkę trochę poniosło. Ale tylko trochę… Więcej na futbolfejs.pl

Stal Mielec pokonała u siebie GKS Katowice 3:2, choć do przerwy prowadziła 2:0. Tym samym goście z Katowic przegrali pierwszy raz w Mielcu od sezonu 1992/1993. Więcej na 1liga.org

STAL MIELEC – GKS KATOWICE [GALERIA]. Więcej na gkskatowice.eu oraz gieksainfo.pl

HARTOWANIE STALI. PIŁKARZE Z MIELCA MOCNO WALCZĄ O EKSTRAKLASĘ. Więcej na przegladsportowy.pl