RUCH CHORZÓW – FKS STAL MIELEC 1:2

RUCH CHORZÓW – FKS STAL MIELEC 1:2 (0:1)
Stadion Miejski przy ul.Cichej 6 w Chorzowie, godz.20.45
Transmisja telewizyjna w Polsat Sport

Bramki:
0:1 – 9. Mateusz Cholewiak (40 min.)
1:1 – 28. Mello (50 min.)
1:2 – 11. Mateusz Gancarczyk (88 min.)

RUCH: 33. Libor Hrdlicka, 24. Santiago Villafane, 14. Kacper Czajkowski, 19. Marcin Kowalczyk (32 min., 29. Adrian Liberacki), 3. Mateusz Hołownia, 16. Miłosz Przybecki, 17. Maciej Urbańczyk, 8. Michał Walski, 28. Mello (84 min, 11. Kamil Słoma), 10. Bartosz Nowak, 77. Vilim Posinković (75 min., 34. Artur Balicki)

Rezerwowi: 33. Kewin Paszek, 14. Gracjan Komarnicki, 26. Michał Rutkowski, 15. Adam Setla

Trener: Juan Ramón Rocha

STAL: 99. Radosław Majecki, 3. Krzysztof Kiercz, 6. Leandro, 8. Tomasz Swędrowski (62 min., 22. Michał Janota), 9. Mateusz Cholewiak, 11. Mateusz Gancarczyk, 13. Przemysław Lech (85 min., 27. Piotr Marciniec), 23. Krystian Getinger, 26. Dominik Sadzawicki, 33. Maksymilian Banaszewski (71 min., 20. Dejan Djermanović), 51. Rafał Grodzicki

Rezerwowi: 1. Rafał Strączek, 5. Szymon Przystalski, 15. Arkadiusz Górka, 19. Konrad Misztal

Trener: Zbigniew Smółka

Żółte kartki: Walski – Kiercz

Sędziowie: Wojciech Krztoń (sędzia główny)
Widzów: 4578
Pogoda: pochmurno 3°C

Nice 1 Liga 2017/2018:
TERMINARZ i TABELA
17.11.17 Chorzów: Ruch Chorzów
03.11.17 Mielec: Stomil Olsztyn 1:3
28.10.17 Bytów: Drutex-Bytovia Bytów 0:0
21.10.17 Mielec: Chrobry Głogów 3:0
13.10.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 1:2
07.10.17 Suwałki: Wigry Suwałki 0:2
30.09.17 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
23.09.17 Opole: Odra Opole 0:1
17.09.17 Mielec: GKS Katowice 3:2
13.09.17 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:1
09.09.17 Częstochowa: Raków Częstochowa 2:1
27.08.17 Legnica: Miedź Legnica 0:0
23.08.17 Mielec: Pogoń Siedlce 2:3
18.08.17 Łęczna: Górnik Łęczna 4:3
13.08.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
Puchar Polski 08.08.17: Piast Gliwice (Ekstraklasa) 0:2
05.08.17 Tychy: GKS Tychy 0:1
28.07.17 Mielec: Ruch Chorzów 1:0
Puchar Polski 22.07.17 Ostrowiec Św: KSZO Ostrowiec Św (3liga) 1:0
S5 16.07.17 Kraków: Cracovia Kraków (Ekstraklasa) 0:2
S4 15.07.17 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 2:1
S3 07.07.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (1liga) 0:0
S2 05.07.17 Pustnia: Znicz Pruszków (2liga) 1:0
S1 01.07.17 Wola Chorzelowska: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 1:1

meiiiii