STAL STALOWA WOLA – FKS STAL MIELEC 2:3

Mecz towarzyski
STAL STALOWA WOLA – FKS STAL MIELEC 2:3
Boisko MOSiR przy ul.Hutniczej 15 w Stalowej Woli, godz. 12.00

Bramki:
0:1 – 13 min – Michał Janota
1:1 – 22 min – Adrian Dziubiński
1:2 – 28 min – Bartosz Nowak
2:2 – 45 min – Adam Waszkiewicz
2:3 – 90 min – Dominik Sadzawicki

STAL STALOWA WOLA:
Rezerwowi:
Trener: Krzysztof Łętocha

STAL MIELEC: 88. Marek Kozioł – 3. Krzysztof Kiercz, 9. Mateusz Cholewiak (c), 11. Mateusz Gancarczyk, 17. Bartosz Nowak, 20. Dejan Djermanovic, 22. Michał Janota, 23. Krystian Getinger, 27. Piotr Marciniec, 33. Maksymilian Banaszewski, 51. Rafał Grodzicki  i na zmiany 4. Martin Dobrotka, 5. Szymon Przystalski, 6. Leandro, 7. Szymon Sobczak, 8. Tomasz Swędrowski, 18. Jakub Arak, 26. Dominik Sadzawicki, oraz juniorzy Piotr Goliasz, Patryk Zygmunt, Kacper Sadłocha
Rezerwowi: 99. Radosław Majecki
Trener: Zbigniew Smółka
Nieobecni: Waldemar Gancarczyk, Przemysław Lech, Łukasz Wroński, Arkadiusz Górka, Rafał Strączek (trening indywidulany)

Widzów: 200
Pogoda: pochmurno w temp 3°C

Nice 1 Liga 2017/2018:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA
03.03.18 Grudziądz: Olimpia Grudziądz
S2: 27.01.18 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 3:2
S1: 20.01.18 Mielec: Cracovia (Ekstraklasa) 1:3
RUNDA JESIENNA
25.11.17 Mielec: GKS Tychy
21.11.17 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2
17.11.17 Chorzów: Ruch Chorzów 2:1
03.11.17 Mielec: Stomil Olsztyn 1:3
28.10.17 Bytów: Drutex-Bytovia Bytów 0:0
21.10.17 Mielec: Chrobry Głogów 3:0
13.10.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 1:2
07.10.17 Suwałki: Wigry Suwałki 0:2
30.09.17 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
23.09.17 Opole: Odra Opole 0:1
17.09.17 Mielec: GKS Katowice 3:2
13.09.17 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:1
09.09.17 Częstochowa: Raków Częstochowa 2:1
27.08.17 Legnica: Miedź Legnica 0:0
23.08.17 Mielec: Pogoń Siedlce 2:3
18.08.17 Łęczna: Górnik Łęczna 4:3
13.08.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
Puchar Polski 08.08.17: Piast Gliwice (Ekstraklasa) 0:2
05.08.17 Tychy: GKS Tychy 0:1
28.07.17 Mielec: Ruch Chorzów 1:0
Puchar Polski 22.07.17 Ostrowiec Św: KSZO Ostrowiec Św (3liga) 1:0
S5 16.07.17 Kraków: Cracovia Kraków (Ekstraklasa) 0:2
S4 15.07.17 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 2:1
S3 07.07.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (1liga) 0:0
S2 05.07.17 Pustnia: Znicz Pruszków (2liga) 1:0
S1 01.07.17 Wola Chorzelowska: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 1:1

KARNETY_2018_6