FKS STAL MIELEC – GÓRNIK ŁĘCZNA 1:0

21. kolejka Nice 1 Liga
FKS STAL MIELEC – GÓRNIK ŁĘCZNA 1:0 (0:0)
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu, godz.20.45
Transmisja telewizyjna w Polsacie Sport

Bramki:

1:0 – 33. Maksymilian Banaszewski (51 min.)

STAL:
99. Radosław Majecki, 11. Mateusz Gancarczyk, 51. Rafał Grodzicki, 3. Krzysztof Kiercz, 6. Leandro, 7. Szymon Sobczak (74 min., 21. Ziga Skoflek), 16. Josip Soljić, 4. Martin Dobrotka, 17. Bartosz Nowak (80 min., 27. Piotr Marciniec), 33. Maksymilian Banaszewski, 18. Jakub Arak (64 min., 20. Dejan Djermanović)

Rezerwowi: 1. Rafał Strączek, 26. Dominik Sadzawicki, 15. Arkadiusz Górka, 8. Tomasz Swędrowski

Trener: Zbigniew Smółka

GÓRNIK: 79. Sergiusz Prusak, 6. Paweł Sasin (54 min., 7. Michał Suchanek), 8. Marcin Flis, 9. Vereshchak Yuriy, 14. Adrian Łuszkiewicz, 15. Grzegorz Bonin, 17. Radosław Pruchnik, 20. Łukasz Wiech, 21. Dariusz Jarecki (76 min., 19. Filip Szewczyk), 22. Robert Pisarczuk, 26. Tomasz Makowski (70 min., 88. Sergei Mosnikov)

Rezerwowi: 77. Damian Podleśny, 10. Filip Karbowy, 90. Mikołaj Lebedyński, 96. Sebastian Szerszeń

Trener: Sławomir Nazaruk

Żółte kartki: Dobrotka, Soljlić – Wiech, Pruchnik, Prusak

Sędziowie: Konrad Gąsiorowski – sędzia główny, Paweł Smyk – sędzia asystent, Jakub Wójcik – sędzia asystent, Piotr Urban – sędzia techniczny

Widzów: 3257

Pogoda: pochmurno w temp 5°C

Nice 1 Liga 2017/2018:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA
09.03.18 Mielec: Górnik Łęczna
S10: 24.02.18 Poprad: FK Poprad (II poziom, Słowacja) 0:0
S9: 17.02.18 Kargıcak: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 0:0
S8: 17.02.18 Turkler: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 2:2
S7: 13.02.18 Kargıcak: FK Kyran Shymkent (II poziom, Kazachstan) 1:0
S6: 12.02.18 Side: FK Akzhayik Uralsk (Ekstraklasa, Kazachstan) 1:0
S5: 08.02.18 Kargıcak: PFC Montana (II poziom, Bułgaria) 0:1
S4: 03.02.18 Mielec: Stal Rzeszów (3liga) 2:0
S3: 03.02.18 Mielec: Pogoń Lwów (3liga, Ukraina) 2:0
S2: 27.01.18 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 3:2
S1: 20.01.18 Mielec: Cracovia (Ekstraklasa) 1:3
RUNDA JESIENNA
25.11.17 Mielec: GKS Tychy 3:0
21.11.17 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2
17.11.17 Chorzów: Ruch Chorzów 2:1
03.11.17 Mielec: Stomil Olsztyn 1:3
28.10.17 Bytów: Drutex-Bytovia Bytów 0:0
21.10.17 Mielec: Chrobry Głogów 3:0
13.10.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 1:2
07.10.17 Suwałki: Wigry Suwałki 0:2
30.09.17 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
23.09.17 Opole: Odra Opole 0:1
17.09.17 Mielec: GKS Katowice 3:2
13.09.17 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:1
09.09.17 Częstochowa: Raków Częstochowa 2:1
27.08.17 Legnica: Miedź Legnica 0:0
23.08.17 Mielec: Pogoń Siedlce 2:3
18.08.17 Łęczna: Górnik Łęczna 4:3
13.08.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
Puchar Polski 08.08.17: Piast Gliwice (Ekstraklasa) 0:2
05.08.17 Tychy: GKS Tychy 0:1
28.07.17 Mielec: Ruch Chorzów 1:0
Puchar Polski 22.07.17 Ostrowiec Św: KSZO Ostrowiec Św (3liga) 1:0
S5 16.07.17 Kraków: Cracovia Kraków (Ekstraklasa) 0:2
S4 15.07.17 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 2:1
S3 07.07.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (1liga) 0:0
S2 05.07.17 Pustnia: Znicz Pruszków (2liga) 1:0
S1 01.07.17 Wola Chorzelowska: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 1:1