FKS STAL MIELEC – MIEDŹ LEGNICA 1:1

FKS STAL MIELEC – MIEDŹ LEGNICA 1:1 (0:1)
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu, godz. 19.00

Bramki:
0:1 – 20. Jani Petteri Forsell (35 min.)
1:1 – 18. Jakub Arak (90 min.)

FKS STAL MIELEC: 99. Radosław Majecki, 3. Krzysztof Kiercz, 4. Martin Dobrotka, 6. Leandro, 11. Mateusz Gancarczyk, 16. Josip Soljic, 17. Bartosz Nowak, 20. Dejan Djermanović (66 min., 18. Jakub Arak), 22. Michał Janota, 33. Maksymilian Banaszewski (78 min., 30. Łukasz Wroński), 51. Rafał Grodzicki (66 min., 7. Szymon Sobczak)

Rezerwowi: 1. Rafał Strączek, 8. Tomasz Swędrowski, 13. Przemysław Lech, 21. Ziga Skoflek

Trener: Zbigniew Smółka

MIEDŹ LEGNICA: 1. Łukasz Sapela, 4. Wojciech Łobodziński, 5. Frank Adu, 8. Marcos Garcia Barreno (66 min., 9. Fabian Piasecki), 13. Adrian Purzycki, 14. Omar Santana Cabrera (85 min., 7. Łukasz Garguła), 19. Grzegorz Bartczak, 20. Jani Petteri Forsell (73 min., 6. Rafał Augustyniak), 24. Tomislav Bożić, 28. Kornel Osyra, 77. Mateusz Piątkowski

Rezerwowi: 95. Piotr Smołuch, 11. Mladen Bartulović, 21. Przemysław Mystkowski, 23. Paweł Zieliński

Trener: Dominik Nowak

Żółte kartki: Dobrotka, Grodzicki, Janota, Wroński – Bożić, Barreno

Sędziowie: Piotr Lasyk – sędzia główny, Marcin Kasprzyk – sędzia asystent, Damian Rokosz – sędzia asystent, Marcin Bielawski – sędzia techniczny

Widzów: 3255

Pogoda: słonecznie w temp.21°C

Nice 1 Liga 2017/2018:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA
11.04.18 Mielec: Miedź Legnica
07.04.18 Mielec: Raków Częstochowa 2:3
31.03.18 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 0:0
S11: 23.03.18 Kielce: Korona Kielce (Ekstraklasa) 2:0
17.03.18 Siedlce: Pogoń Siedlce 2:1
09.03.18 Mielec: Górnik Łęczna 1:0
S10: 24.02.18 Poprad: FK Poprad (II poziom, Słowacja) 0:0
S9: 17.02.18 Kargıcak: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 0:0
S8: 17.02.18 Turkler: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 2:2
S7: 13.02.18 Kargıcak: FK Kyran Shymkent (II poziom, Kazachstan) 1:0
S6: 12.02.18 Side: FK Akzhayik Uralsk (Ekstraklasa, Kazachstan) 1:0
S5: 08.02.18 Kargıcak: PFC Montana (II poziom, Bułgaria) 0:1
S4: 03.02.18 Mielec: Stal Rzeszów (3liga) 2:0
S3: 03.02.18 Mielec: Pogoń Lwów (3liga, Ukraina) 2:0
S2: 27.01.18 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 3:2
S1: 20.01.18 Mielec: Cracovia (Ekstraklasa) 1:3
RUNDA JESIENNA
25.11.17 Mielec: GKS Tychy 3:0
21.11.17 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2
17.11.17 Chorzów: Ruch Chorzów 2:1
03.11.17 Mielec: Stomil Olsztyn 1:3
28.10.17 Bytów: Drutex-Bytovia Bytów 0:0
21.10.17 Mielec: Chrobry Głogów 3:0
13.10.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 1:2
07.10.17 Suwałki: Wigry Suwałki 0:2
30.09.17 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
23.09.17 Opole: Odra Opole 0:1
17.09.17 Mielec: GKS Katowice 3:2
13.09.17 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:1
09.09.17 Częstochowa: Raków Częstochowa 2:1
27.08.17 Legnica: Miedź Legnica 0:0
23.08.17 Mielec: Pogoń Siedlce 2:3
18.08.17 Łęczna: Górnik Łęczna 4:3
13.08.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
Puchar Polski 08.08.17: Piast Gliwice (Ekstraklasa) 0:2
05.08.17 Tychy: GKS Tychy 0:1
28.07.17 Mielec: Ruch Chorzów 1:0
Puchar Polski 22.07.17 Ostrowiec Św: KSZO Ostrowiec Św (3liga) 1:0
S5 16.07.17 Kraków: Cracovia Kraków (Ekstraklasa) 0:2
S4 15.07.17 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 2:1
S3 07.07.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (1liga) 0:0
S2 05.07.17 Pustnia: Znicz Pruszków (2liga) 1:0
S1 01.07.17 Wola Chorzelowska: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 1:1STAL_MIELEC_infografika_MARZEC_17