GKS KATOWICE – FKS STAL MIELEC 0:2

GKS KATOWICE – FKS STAL MIELEC 0:2 (0:0)
Stadion Miejski przy ul. Bukowej 1 w Katowicach, godz. 17.45
Transmisja telewizyjna w Polsat Sport

Bramki:
0:1 – 4. Martin Dobrotka (56 min. – karny)
0:2 – 18. Jakub Arak (89 min.)

GKS Katowice: 1. Mateusz Abramowicz, 4. Lukas Klemenz, 8. Mateusz Mączyński, 11. Oktawian Skrzecz (84 min., 17. Dalibor Volas), 17. Andreja Prokić (61 min., 7. Grzegorz Goncerz), 20. Adrian Błąd (72 min., 16. Paweł Mandrysz), 24. Wojciech Kędziora, 27. Mateusz Kamiński, 33. Adrian Frańczak, 35. Łukasz Zejdler, 55. Bartłomiej Poczobut
Rezerwowi: Maciej Wierzbicki, Tomasz Midzierski, Bartłomiej Kalinkowski, Kamil Słaby
Trener: Jacek Paszulewicz

FKS Stal Mielec: 99. Radosław Majecki, 3. Krzysztof Kiercz, 4. Martin Dobrotka (59 min., 51. Rafał Grodzicki), 6. Leandro, 7. Szymon Sobczak (34 min., 33. Maksymilian Banaszewski), 8. Tomasz Swędrowski, 11. Mateusz Gancarczyk (67 min., 17. Bartosz Nowak), 16. Josip Soljic, 18. Jakub Arak, 26. Dominik Sadzawicki, 22. Michał Janota
Rezerwowi: 1. Rafał Strączek, 20. Dejan Djermanović, 21. Ziga Skoflek, 30. Łukasz Wroński
Trener: Zbigniew Smółka

Żółte kartki: Mączyński, Kamiński, Poczobut – Nowak
Sędziowie:
Widzów:
Pogoda: słonecznie w temp.21°C

Nice 1 Liga 2017/2018:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA
14.04.18 Katowice: GKS Katowice 2:0
11.04.18 Mielec: Miedź Legnica 1:1
07.04.18 Mielec: Raków Częstochowa 2:3
31.03.18 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 0:0
S11: 23.03.18 Kielce: Korona Kielce (Ekstraklasa) 2:0
17.03.18 Siedlce: Pogoń Siedlce 2:1
09.03.18 Mielec: Górnik Łęczna 1:0
S10: 24.02.18 Poprad: FK Poprad (II poziom, Słowacja) 0:0
S9: 17.02.18 Kargıcak: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 0:0
S8: 17.02.18 Turkler: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 2:2
S7: 13.02.18 Kargıcak: FK Kyran Shymkent (II poziom, Kazachstan) 1:0
S6: 12.02.18 Side: FK Akzhayik Uralsk (Ekstraklasa, Kazachstan) 1:0
S5: 08.02.18 Kargıcak: PFC Montana (II poziom, Bułgaria) 0:1
S4: 03.02.18 Mielec: Stal Rzeszów (3liga) 2:0
S3: 03.02.18 Mielec: Pogoń Lwów (3liga, Ukraina) 2:0
S2: 27.01.18 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 3:2
S1: 20.01.18 Mielec: Cracovia (Ekstraklasa) 1:3
RUNDA JESIENNA
25.11.17 Mielec: GKS Tychy 3:0
21.11.17 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2
17.11.17 Chorzów: Ruch Chorzów 2:1
03.11.17 Mielec: Stomil Olsztyn 1:3
28.10.17 Bytów: Drutex-Bytovia Bytów 0:0
21.10.17 Mielec: Chrobry Głogów 3:0
13.10.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 1:2
07.10.17 Suwałki: Wigry Suwałki 0:2
30.09.17 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
23.09.17 Opole: Odra Opole 0:1
17.09.17 Mielec: GKS Katowice 3:2
13.09.17 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:1
09.09.17 Częstochowa: Raków Częstochowa 2:1
27.08.17 Legnica: Miedź Legnica 0:0
23.08.17 Mielec: Pogoń Siedlce 2:3
18.08.17 Łęczna: Górnik Łęczna 4:3
13.08.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
Puchar Polski 08.08.17: Piast Gliwice (Ekstraklasa) 0:2
05.08.17 Tychy: GKS Tychy 0:1
28.07.17 Mielec: Ruch Chorzów 1:0
Puchar Polski 22.07.17 Ostrowiec Św: KSZO Ostrowiec Św (3liga) 1:0
S5 16.07.17 Kraków: Cracovia Kraków (Ekstraklasa) 0:2
S4 15.07.17 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 2:1
S3 07.07.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (1liga) 0:0
S2 05.07.17 Pustnia: Znicz Pruszków (2liga) 1:0
S1 01.07.17 Wola Chorzelowska: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 1:1STAL_MIELEC_infografika_MARZEC_17