FKS STAL MIELEC – WIGRY SUWAŁKI 3:0

FKS STAL MIELEC – WIGRY SUWAŁKI 3:0 (0:0)
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu, godz. 20.00

Bramki:

1:0 – 17. Bartosz Nowak (59 min.)
2:0 – 20. Dejan Djermanović (85 min.)
3:0 – 30. Łukasz Wroński (88 min.)

STAL: 99. Radosław Majecki, 3. Krzysztof Kiercz, 4. Martin Dobrotka, 6. Leandro, 8. Tomasz Swędrowski (82 min., 27. Piotr Marciniec), 11. Mateusz Gancarczyk, 17. Bartosz Nowak (80 min., 30. Łukasz Wroński), 18. Jakub Arak (74 min., 20. Dejan Djermanović), 22. Michał Janota, 33. Maksymilian Banaszewski, 51. Rafał Grodzicki

Rezerwowi: 1. Rafał Strączek, 13. Przemysław Lech, 19. Kacper Sadłocha, 21. Ziga Skoflek

Trener: Zbigniew Smółka

WIGRY: 96. Damian Węglarz, 3. Rafał Remisz, 4. Mateusz Żyro, 8. Patryk Sokołowski, 9. Patryk Klimala, 16. Artur Bogusz, 17. Adrian Jurkowski (70 min., 27. Piotr Kwaśniewski), 19. Mariusz Rybicki (90 min., 15. Jakub Świątek), 20. Laurentiu Iorga, 22. Mateusz Spychała, 32. Robert Obst

Rezerwowi: 30. Hieronim Zoch, 11. Bartosz Olszewski, 89. Bartosz Gużewski

Trener: Artur Skowronek

Żółte kartki: Swędrowski, Kiercz, Dobrotka, Nowak – Żyro, Iorga, Bogusz

Czerwone kartki: Rafał Grodzicki (66 min.) – Iorga (79 min. – druga żółta kartka)

Sędziowie: Mateusz Złotnicki – sędzia główny, Mikołaj Kostrzewa – sędzia asystent, Katarzyna Wójs – sędzia asystent, Mateusz Nowak – sędzia techniczny

Delegat: Robert Kozieł

Obserwator:
 Zbigniew Urbańczyk

Widzów: 4113

Pogoda: słonecznie w temp.23°C

Nice 1 Liga 2017/2018:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA
04.05.18 Mielec: Wigry Suwałki
28.04.18 Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec 1:3
24.04.18 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 2:2
20.04.18 Mielec: Odra Opole 2:2
14.04.18 Katowice: GKS Katowice 2:0
11.04.18 Mielec: Miedź Legnica 1:1
07.04.18 Mielec: Raków Częstochowa 2:3
31.03.18 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 0:0
S11: 23.03.18 Kielce: Korona Kielce (Ekstraklasa) 2:0
17.03.18 Siedlce: Pogoń Siedlce 2:1
09.03.18 Mielec: Górnik Łęczna 1:0
S10: 24.02.18 Poprad: FK Poprad (II poziom, Słowacja) 0:0
S9: 17.02.18 Kargıcak: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 0:0
S8: 17.02.18 Turkler: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 2:2
S7: 13.02.18 Kargıcak: FK Kyran Shymkent (II poziom, Kazachstan) 1:0
S6: 12.02.18 Side: FK Akzhayik Uralsk (Ekstraklasa, Kazachstan) 1:0
S5: 08.02.18 Kargıcak: PFC Montana (II poziom, Bułgaria) 0:1
S4: 03.02.18 Mielec: Stal Rzeszów (3liga) 2:0
S3: 03.02.18 Mielec: Pogoń Lwów (3liga, Ukraina) 2:0
S2: 27.01.18 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 3:2
S1: 20.01.18 Mielec: Cracovia (Ekstraklasa) 1:3
RUNDA JESIENNA
25.11.17 Mielec: GKS Tychy 3:0
21.11.17 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2
17.11.17 Chorzów: Ruch Chorzów 2:1
03.11.17 Mielec: Stomil Olsztyn 1:3
28.10.17 Bytów: Drutex-Bytovia Bytów 0:0
21.10.17 Mielec: Chrobry Głogów 3:0
13.10.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 1:2
07.10.17 Suwałki: Wigry Suwałki 0:2
30.09.17 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
23.09.17 Opole: Odra Opole 0:1
17.09.17 Mielec: GKS Katowice 3:2
13.09.17 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:1
09.09.17 Częstochowa: Raków Częstochowa 2:1
27.08.17 Legnica: Miedź Legnica 0:0
23.08.17 Mielec: Pogoń Siedlce 2:3
18.08.17 Łęczna: Górnik Łęczna 4:3
13.08.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
Puchar Polski 08.08.17: Piast Gliwice (Ekstraklasa) 0:2
05.08.17 Tychy: GKS Tychy 0:1
28.07.17 Mielec: Ruch Chorzów 1:0
Puchar Polski 22.07.17 Ostrowiec Św: KSZO Ostrowiec Św (3liga) 1:0
S5 16.07.17 Kraków: Cracovia Kraków (Ekstraklasa) 0:2
S4 15.07.17 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 2:1
S3 07.07.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (1liga) 0:0
S2 05.07.17 Pustnia: Znicz Pruszków (2liga) 1:0
S1 01.07.17 Wola Chorzelowska: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 1:1STAL_MIELEC_infografika_MARZEC_17