Biało-Niebieski Dzień Dziecka z PGE! Dziękujemy za wspólną zabawę! [FOTO]

Kolejne Biało-Niebieskie święto za nami! Po niezwykłych Mikołajkach i uroczystym Dniu Kobiet przyszedł czas na Dzień Dziecka – święto wszystkich naszych małych kibiców! Tradycyjnie już Biało-Niebieska impreza składała się z turnieju piłkarskiego i eventu wypełnionego wspólną wesołą zabawą.

Biało-Niebieski piknik piłkarski odbył się na Sektorze Rodzinnym, w czasie meczu finałowego rozgrywek Nice 1.Ligi pomiędzy Stalą Mielec a Podbeskidziem Bielsko-Biała. Razem z nami bawiły się nasze wyjątkowe animatorki z Przedszkola Terapeutycznego Słoneczko. Każdy mały kibic mógł liczyć na przyozdobienie twarzy w klubowe barwy a także sprobospr swoich sił w strzałach do bramki celnościowej – tu na najmłodszych czekały wspaniałe niespodzianki.

W piłkarskich zmaganiach o Puchar Prezesa PGE udział wzięło aż osiem mieleckich szkół podstawowych oraz zaprzyjaźniona szkoła z Baranowa Sandomierskiego. Uczniowie klas I-III reprezentujący swoje szkoły dzielnie znosili upalną pogodę. Dopisali również kibice! Puchar Prezesa PGE trafił do Szkoły Podstawowej nr 2. Wszystkie pozostałe szkoły również otrzymały pamiątkowe statuetki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólną zabawę!