Dejan, Przystal, Sadza DZIĘKUJEMY i nie tylko…

Drugi tydzień przygotowań kończy się 30 czerwca, kiedy kończą się kontrakty Dejana Djermanovicia, Szymona Przystalskiego, Dominika Sadzawickiego. Wszystkim DZIĘKUJEMY i żegnamy się z najlepszymi życzeniami na nowej piłkarskiej drodze.

Na nowe kluby ze zgodą na wypożyczenia czekają także Rafał Strączek (Resovia Rzeszów, Pogoń Siedlce, Stal Rzeszów, Czarni Połaniec), Przemysław Lech (Garbarnia Kraków, Bytovia Bytów), Piotr Marciniec (Pogoń Siedlce). Propozycję zmiany barw klubowych otrzymali także Ziga Skoflek i Szymon Sobczak. Niewiadomą staje się przyszłość Mateusza i Waldemara Gancarczyków, którzy mają kłopoty zdrowotne blokujące ich start w nowym sezonie.

Kilkudniowe testy i badania zakończyło dzisiaj dwóch bramkarzy Dominik Budzyński i Damian Primel, jeden z nich ma dużą szansę na angaż w FKS.

Natomiast jutro testy rozpoczyna obrońca młodzieżowiec Mateusz Jarzynka z Cracovii Kraków, który rywalizował będzie o anagaż na nowy sezon z obrońcami naszej Akademii Oskar Mazur i Michał Puzon, a którym życzymy profesjonalnych kontraktów takich jakie otrzymali Kacper Sadłocha i Piotr Goljasz.

W decyzjach mogą pomóc dwa najbliższe mecze:

Stal Mielec – Radomiak Radom sobota 30 czerwca, godz.12.00 w Mielcu
Pogoń Leżajsk – Stal Mielec niedziela 1 lipca, godz.17.00 w Leżajsku