Oświadczenie Zarządu FKS Stal Mielec

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że w sezonie 2018/2019 do rozgrywek grup młodzieżowych oraz seniorów Klub FKS Stal Mielec zgłosił sześć drużyn. Rozgrywki te koordynuje Akademia Piłkarska PGE FKS Stal Mielec.

Wyłącznie uczestnictwo w zajęciach Akademii Piłkarskiej PGE Stal Mielec gwarantuje młodym zawodnikom udział w rozgrywkach w barwach naszego Klubu.

Jednocześnie informujemy, że stowarzyszenie UKS SMS Stal Mielec nie jest związane z FKS Stal Mielec, nie jest także partnerem naszego Klubu i nie uzyskało zgody na użytkowanie nazwy „Stal”. Zawodnicy zgłoszeni do UKS SMS nie będą mogli uczestniczyć w rozgrywkach jako FKS Stal Mielec!

Młodych zawodników, którzy chcą być częścią społeczności pierwszoligowej FKS Stal Mielec zapraszamy na zajęcia Akademii PGE FKS Stal Mielec. Informacje o treningach można uzyskać mailowo: akademia@stalmielec.com

Z wyrazami szacunku
ZARZĄD FKS STAL MIELEC