MEDIALNA STAL M: Nieskuteczna Stal. Dwóch rannych po hicie

Nieskuteczna Stal zremisowała z GKS Tychy przed własną publicznością. Więcej na polsatsport.pl

Podział punktów na Solskiego. Tylko remis FKS Stali Mielec z GKS Tychy. Więcej na hej.mielec.pl

Dwóch rannych po hicie. Stal musi wreszcie punktować w domu! Więcej na futbolfejs.pl

Stal Mielec może tylko żałować. Więcej na nowiny24.pl

W meczu zamykającym 7. kolejkę Fortuna 1 Ligi piłkarze GKS Tychy zremisowali na wyjeździe ze Stalą Mielec 1:1 (1:0). W pierwszej połowie bramkę dla gospodarzy zdobył Martin Dobrotka, natomiast w końcówce spotkania punkt tyszanom zapewnił Sebastian Steblecki. Więcej na gkstychy.info

Drużyna Ryszarda Tarasiewicza w pierwszej połowie została przez mielczan zdominowana, ale po przerwie zagrała już znacznie lepiej i dzięki pięknej bramce Sebastiana Stebleckiego uratowała punkt. Więcej na sportdziennik.pl