Sport to zdrowie! Kolejna edycja kampanii prozdrowotnej przed nami! Odwiedziny IIA ze szkoły nr 13

Po przerwie wznawiamy spotkania z dziećmi i młodzieżą! Tradycyjnie już piłkarze mieleckiej Stali będą propagować zdrowy tryb życia i zarażać najmłodszych pasją do sportu. Będą także zapraszać na mecze ligowe i uczyć kulturalnego kibicowania. Patronem projektu jest Polska Grupa Energetyczna – sponsor tytularny 1. Zespołu.

Do tej pory piłkarze uczestniczyli już w ponad 100 spotkaniach z dziećmi i młodzieżą. Spotkania te miały różne formy: pogadanki, treningu pokazowego lub wycieczki po mieleckim stadionie. W tym roku zdecydowaliśmy się utrzymać tę różnorodność. Dodatkowo dla młodych fanów mieleckiej drużyny przygotowaliśmy sporą niespodziankę – szczegóły niebawem!

Pierwsze spotkanie już za nami! Wczoraj wizytę na naszym stadionie złożyła klasa IIA ze szkoły nr 13. Mali kibice w towarzystwie Josipa Soljicia i Mateusza Spychały poznawali funkcje poszczególnych pomieszczeń klubowych. Zawodnicy przeprowadzili również z dziećmi poważną rozmowę na temat zdrowej diety i zalet sportowego stylu życia. Mamy nadzieję, że dziś każdy z uczniów IIA zjadł porządne śniadanie! Zapraszamy Was na mecze ligowe – do zobaczenia na Sektorze Rodzinnym!

Zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w kampanii „Sport to zdrowie”! Spotkania z zawodnikami dają najmłodszym nie tylko radość z możliwości wspólnej dyskusji, zdobycia autografu i zrobienia pamiątkowej fotografii. Zawodnicy, przykładem własnego życia i własnych doświadczeń, uczą wytrwałości i cierpliwości w pracy nad sobą, zachęcają do podjęcia aktywności fizycznej na co dzień oraz uczą jak ważna w życiu każdego człowieka jest zdrowa, właściwie zbilansowana dieta.

Szczegółowe informacje: kontakt@stalmielec.com, tel.: 790 70 80 91