Miasteczko Kibica Fortuny w piątek na Stadionie Miejskim w Mielcu

Miasteczko Fortuny kibice będą mogli spotkać na stadionach pierwszoligowych klubów. Fortuna 1 Liga przygotowała atrakcję zarówno dla młodszych, jak i starszych fanów.

Kibice będą mogli skorzystać z przeróżnych atrakcji i jednocześnie sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności. Na fanów będzie czekać bramka celnościowa, a także bramka mierząca szybkość strzału! Co więcej, kibice będą mogli sprawdzić się w meczach 1 na 1, a także w futbolu stołowym.

Emocje towarzyszące zmaganiom uwiecznią na zdjęciach hostessy. Fortuna 1 Liga zapewni również gadżety ligi dla zawodników, którzy uzyskają największą liczbę punktów. W przerwie w trybuny zostaną również wystrzelone pamiątkowe koszulki!

Kibice będą mogli aktywnie spędzić czas w typowo piłkarskiej atmosferze, co z pewnością odpowiednio rozgrzeje wszystkich przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Miasteczko Fortuny to idealny sposób, aby na stadionie nie tylko obejrzeć ciekawe widowisko, ale także spędzić aktywnie czas z najbliższymi.

Miasteczko Kibica Fortuny w piątek pojawi się w Mielcu, na Stadionie Miejskim. Dostępne będzie przed meczem PGE FKS Stal Mielec – GKS Katowice na trybunie wschodniej, od strony ulicy Solskiego, tuż obok Sektora Rodzinnego!

Początek meczu o 20:45!