Mikrofon FKS przed meczem w Niecieczy: będziemy razem i wszystko będzie dobrze

W niedzielne popołudnie 28 października 2018 w Niecieczy miejscowa drużyna Bruk-Bet Termalica podejmie PGE FKS Stal Mielec. To pierwsze ligowe spotkanie tych ekip w historii.

Oba Kluby dzieli kilkadziesiąt kilometrów, często ze sobą grają mecze towarzyskie, zespół z Niecieczy na stadionie w Mielcu rozpoczynał w roli gospodarza swoją przygodę z ekstraklasą. To sprawia, że obie ekipy świetnie się znają, chociaż dopiero teraz pierwszy raz zagrają ze sobą w meczu ligowym.

Termalica spadła z ekstraklasy i marzy o szybkim powrocie, utknęła jednak na dole tabeli Fortuna 1 Ligi. PGE FKS Stal ma podobne marzenia i podobny cel: ścigać czołówkę ligowej tabeli. To sprawia, że w niedzielę w Niecieczy emocji raczej nie zabraknie. Fakt, że Mielec i Nieciecza leżą bardzo blisko sprawia, że niektórzy ten mecz nazywają nawet małymi derbami.

Obrońca PGE FKS Stal Mielec Jonatan de Amo Perez uważa, że Biało-Niebiescy w niedzielę wygrają. – Mamy bardzo dobrą drużynę, w mojej opinii jest najlepsza w tej lidze. Teraz wygramy, będziemy razem i wszystko będzie dobrze – komentuje.

MIKROFON FKS – WIDEO:

 

Wszystkie spotkania PGE FKS Stal Mielec możesz obstawiać na www.efortuna.pl

Kurs w Fortunie na zwycięstwo PGE FKS Stal Mielec wynosi 3.80, to oznacza, że faworytem meczu są gospodarze,

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.