Sport to zdrowie – wizyta przedszkolaków z czwórki

W czasie meczu stadion jest miejscem głośnym i wesołym. Każdy kibic mieleckiej Stali wie jak wygląda od strony trybun. Na co dzień, choć pozornie cichy i tajemniczy – tętni życiem od rana do późnych godzin wieczornych. Jest miejscem pracy wielu osób, składa się z wielu ciekawych pomieszczeń, z których najważniejsza jest szatnia 1. Drużyny PGE FKS Stal Mielec.

Przed Kolorowymi Parasolkami i Wesołymi Nutkami z Przedszkola nr 4 mielecki stadion nie ma już żadnych tajemnic. W towarzystwie zawodników PGE FKS Stal Mielec: Mateusza Spychały, Marcela Gąsiora, Grzegorza Kuświka i Łukasza Seweryna, przedszkolaki odwiedziły wszystkie ciekawe i ważne dla piłkarzy miejsca, poznali zasady funkcjonowania klubu piłkarskiego, wiedzą gdzie piłkarze przygotowują się do meczu i kto dba o ich formę. Dziękujemy za odwiedziny!

Zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w kampanii „Sport to zdrowie” w roku 2019! Spotkania z zawodnikami dają najmłodszym nie tylko radość z możliwości wspólnej dyskusji, zdobycia autografu i zrobienia pamiątkowej fotografii. Zawodnicy, przykładem własnego życia i własnych doświadczeń, uczą wytrwałości i cierpliwości w pracy nad sobą, zachęcają do podjęcia aktywności fizycznej na co dzień oraz uczą jak ważna w życiu każdego człowieka jest zdrowa, właściwie zbilansowana dieta. Kampanię wspiera sponsor tytularny 1. Drużyny – PGE Polska Grupa Energetyczna.

Szczegółowe informacje: kontakt@stalmielec.com, tel.: 790 70 80 91