GKS 1926 JASTRZĘBIE – PGE FKS STAL MIELEC 1:0

Fortuna 1 Liga 
GKS 1962 JASTRZĘBIE – PGE FKS STAL MIELEC 1:0
piątek 12 kwietnia, godz.20.30
Stadion Miejski przy ul. Harcerskiej 14b w Jastrzębiu Zdroju
Transmisja telewizyjna Polsat Sport

Bramki:
1:0 – 28. Kamil Adamek (67 min.)

GKS: 1. Grzegorz Drazik, 16. Dominik Kulawiak, 32. Bartosz Jaroszek, 17. Kamil Szymura, 94. Dawid Gojny, 7. Patryk Skórecki (65 min., 22. Rafał Adamek), 3. Kacper Kawula, 21. Marek Mróz, 10. Farid Ali, 8. Kamil Jadach (73 min., 12. Jakub Wróbel), 28. Kamil Adamek (89 min., 27. Oskar Mazurkiewicz)

Rezerwowi: 30. Hubert Gostomski, 29. Dawid Chochulski, 11. Dominik Szczęch, 9. Adam Żak

Trener: Jarosław Skrobacz

STAL:  87. Seweryn Kiełpin, 3. Krzysztof Kiercz, 4. Martin Dobrotka, 6. Leandro (61 min., 5. Marcel Gąsior), 8. Maciej Urbańczyk, 14. Łukasz Janoszka, 17. Bartosz Nowak, 19 Adrian Paluchowski (61 min., 9. Andreja Prokić ), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 22. Mateusz Spychała, 23. Krystian Getinger (77 min., 51. Rafał Grodzicki)

Rezerwowi: 29. Damian Primel, 7. Denis Gojko, 24. Łukasz Seweryn, 30. Łukasz Wroński

Trener: Artur Skowronek

Żółte kartki: Gojny, R. Adamek, Ali – Kiercz, Dobrotka, Tomasiewicz

Sędziowie:  Mateusz Złotnicki – sędzia główny, Mikołaj Kostrzewa – sędzia asystent, Radosław Wąsik – sędzia asystent, Piotr Kozłowski – sędzia techniczny

Widzów: 

Pogoda: pochmurno w temp.6°C

Fortuna 1 Liga 2018/2019:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
12.04.19 Jastrzębie: GKS Jastrzębie
06.04.19 Mielec: Raków Częstochowa 3:1
03.04.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 0:0
30.03.19 Suwałki: Wigry Suwałki 1:0
22.03.19 Mielec: Cracovia 0:0 (mecz towarzyski)
15.03.19 Tychy: GKS Tychy 1:1
08.03.19 Mielec: ŁKS Łódź 0:1
02.03.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0
MECZE TOWARZYSKIE:
23.02.19 Mielec: Garbarnia Kraków 3:1
16.02.19 Kargicak: Navbahor Namangan 1:1
09.02.19 Manavgat: Sioni Bolnisi 2:0
03.02.19 Kielce: Korona Kielce 2:1
26.01.19 Mielec: Rozwój Katowice 1:0
22.01.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 1:0
18.01.19 Mielec: Cracovia 1:1
RUNDA JESIENNA:
02.12.18 Mielec: Bytovia Bytów 2:1
28.11.18 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:0
23.11.18 Mielec: Warta Poznań 2:0
16.11.18 Mielec: Korona Kielce (mecz towarzyski) 4:0
10.11.18 Mielec: Garbarnia Kraków 6:1
03.11.18 Mielec: Stomil Olsztyn 4:0
28.10.18 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1
19.10.18 Mielec: GKS Katowice 2:0
13.10.18 Głogów: Chrobry Głogów 0:0
05.10.18 Mielec: Odra Opole 1:1
30.09.18 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:2
25.09.18 Siedlce: Pogoń Siedlce (Puchar Polski) 1:2
22.09.18 Mielec: GKS Jastrzębie 0:0
19.09.18 Mielec: Wigry Suwałki 0:0
16.09.18 Częstochowa: Raków Częstochowa 1:1
08.09.18 Kielce: Korona Kielce (mecz towarzyski) 4:1
01.09.18 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz 0:2
27.08.18 Mielec: GKS Tychy 1:1
23.08.18 Mielec: Stal Rzeszów (mecz towarzyski) 0:3
22.08.18 Łódź: ŁKS Łódź 2:0
17.08.18 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1
11.08.18 Bytowia: Bytovia Bytów 2:1
04.08.18 Grodzisk Wielkopolski: Warta Poznań 0:1
29.07.18 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 0:1
21.07.18 Kraków: Garbarnia Kraków 2:0
MECZE TOWARZYSKIE:
14.07.18 Mielec: Resovia 2:0
14.07.18 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1
07.07.18 Mielec: FK Poprad 1:0
04.07.18 Mielec: Stal Rzeszów 5:0
01.07.18 Leżajsk: Pogoń Leżajsk 5:1
30.06.18 Mielec: Radomiak Radom 1:0
24.06.18 Warka: Legia Warszawa 2:3