Sport to zdrowie! Spotkanie z małymi kibicami w Ośrodku „Kibice Razem”

Ośrodek „Kibice Razem” Stal Mielec ma swoją siedzibę na trybunie wschodniej mieleckiego stadionu. Na co dzień koordynatorzy Ośrodka prowadzą świetlicę dla najmłodszych kibiców i w bardzo atrakcyjny sposób organizują im czas wolny. Każdy odwiedzający Ośrodek mały kibic może liczyć na dobrą zabawę, wspaniałe towarzystwo i smaczny poczęstunek. Wśród wielu atrakcji zaplanowanych na czas ferii zimowych znalazło się również spotkanie z zawodnikami 1. Zespołu PGE FKS Stal Mielec.

Wojciech Lisowski, Bartosz Sobczyk i Szymon Stasik rozmawiali z małymi kibicami o swojej przygodzie ze sportem, o trudnych treningach w okresie przygotowań do rundy wiosennej, zdrowej diecie, a także zachęcali do ruchu na świeżym powietrzu. Spotkanie było również świetną okazją do wspólnej zabawy. Każdy kibic chciałby zmierzyć się z prawdziwym piłkarzem w rozgrywkach FIFA 20 na PlayStaion!

Zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe, a także ośrodki wychowawcze i świetlice, do udziału w kampanii „Sport to zdrowie”! Spotkania z zawodnikami dają najmłodszym radość z możliwości wspólnej dyskusji, zdobycia autografu i zrobienia pamiątkowej fotografii. Zawodnicy, przykładem własnego życia i własnych doświadczeń, uczą wytrwałości i cierpliwości w pracy nad sobą, zachęcają do podejmowania aktywności fizycznej na co dzień oraz objaśniają, jak ważna w życiu każdego człowieka jest zdrowa, właściwie zbilansowana dieta.

Kampanię wspiera sponsor tytularny 1. Drużyny – PGE Polska Grupa Energetyczna.