Kacper Sadłocha: bardzo ciężko pracuję na treningach

Kacper Sadłocha to 17-letni napastnik, który wrócił do PGE FKS Stali Mielec po dziesięciomiesięcznym pobycie w francuskim RC Lens. Jak sam stwierdza, powrót do mieleckiej drużyny był dla niego najlepszą opcją – Długo się nad tym zastanawiałem, miałem oferty z innych Klubów, lecz znam tutaj Klub, zarząd, znam kolegów z drużyny. Stwierdziłem więc, że powrót do Stali to będzie dla mnie najlepsza opcja. Jestem bardzo mile zaskoczony z tego, jak przyjęła mnie tutaj drużyna. Bardzo ciężko pracuję na treningach, gdzie zawsze staram się dawać z siebie maksimum – mówi Kacper.

Jak 17-latek godzi szkołę z treningami? – Jeśli chodzi o szkołę, to aktualnie zdecydowałem razem z rodzicami i z ciocią, że podejmę się szkoły internetowej, gdzie będę miał zadania przez internet. Raz na pół roku będę musiał jechać do Warszawy, aby tam napisać egzaminy. To jest bardzo dobre rozwiązanie – stwierdza.

Kacper wspomina też o celach jakie sobie stawia przed nadchodzącymi meczami – Jeśli chodzi o moje cele to na pewno chcę „łapać” jak najwięcej minut, zdobywać kolejne, cenne doświadczenie. Jeśli natomiast chodzi o cel drużynowy to wszyscy wiemy jaki on jest – chcemy awansować.

Zobaczcie, co Kacper ma Wam do powiedzenia!