Trener: Rafał Wójcik
Rezerwowi:
Publiczność: 500
Pogoda: upalnie w temp.28°C

Na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się dziś ostatni mecz kontrolny naszej drużyny. Naprzeciw piłkarzom Rafała Wójcika stanęli goście z Niecieczy. Do przerwy Termalica prowadziła dwoma bramkami, obie zostały uzyskane z rzutów karnych. Pierwszoligowcy mieli sporą przewagę i kontrolowali mecz, po przerwie dołożyli kolejne dwa trafienia i pewnie pokonali Stal 4:0.

„Słoniki” w swoim składzie mają kilka głośnych nazwisk. W kadrze Piotra Mandrysza znajdują się m. in. napastnicy Emil Drozdowicz i Adrian Paluchowski. W linii obronnej klubu z Niecieczy występuje Patryk Fryc, przed kilku laty zawodnik juniorskiego, a także pierwszego zespołu mieleckiej Stali.

Stali dzisiejszy sparing zupełnie nie wyszedł. Czasu na poprawę gry wiele nie zostało… Już za kilka dni (1 sierpnia, piątek) rozpoczniemy sezon 2014/2015. Inauguracja będzie mieć miejsce w Sosnowcu. Stal powalczy o ligowe punkty z tamtejszym Zagłębiem.