79! Dziękujemy Kibicom za wsparcie!

Dziękujemy naszym Wiernym Kibicom za wsparcie w tym trudnym czasie. 79 naszych Kibiców łącznie wspomogło Klub. 70 z nich wybrało formę internetową, a 9 stacjonarną – w Sklepiku Stali Mielec.

Obecna sytuacja w jakiej znajdują się polskie kluby stanowi bardzo duże niebezpieczeństwo dla poprawnego funkcjonowania każdego z nich. Wasze wsparcie jest dla nas ogromnie ważne, w związku z tym postanowiliśmy uruchomić sprzedaż Biletów Wsparcia.

W akcji Bilety Wsparcia wzięło udział 79 Kibiców, którzy wsparli Klub darowizną na łączną kwotę 3566 zł i 88 gr.

Rekordzistą wśród wspierających był Pan Marcin, który wspomógł nas kwotą 620 zł. Zgodnie z regulaminem otrzyma on specjalne upominki od Klubu – plakat z autografem Krystiana Getingera, książkę Biało-Niebieska z dedykacją oraz klubowy gadżet.

Mieliśmy również dwie wpłaty po 300 złotych – od Pana Pawła oraz od Pana Damiana. Były to drugie co do wielkości wpłaty. Dziękujemy! Dla obu Panów również mamy książki oraz plakaty.

Wszyscy Kibice, którzy zdecydowali się wspomóc Klub w ramach akcji Bilety Wsparcia przed meczem z Lechią Gdańsk mają również szansę na zdobycie oryginalnej koszulki z podpisami zawodników.

O tym, kto wygra, przekonamy się przed meczem z Wisłą Płock. Śledźcie nasze social media!