WISŁA PUŁAWY – FKS STAL MIELEC 0:0

WISŁA PUŁAWY – FKS STAL MIELEC 0:0
Stadion Miejski przy ul. Hauke-Bosaka 1 w Puławach, godz. 20.00

Wisła: 12. Nazar Penkovets, 17. Ivan Lytvynyuk, 22. Jakub Poznański, 2. Piotr Żemło, 16. Tomasz Sedlewski, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 97. Adrian Popiołek, 9. Sylwester Patejuk, 7. Dawid Pożak, 11. Konrad Nowak (68 min., 27. Mariusz Idzik, 77 min., 31. Toni Kolehmainen)

Rezerwowi: 1. Andrzej Witan, 6. Adrian Cierpka, 10. Sebastian Głaz, 93. Fabian Hiszpański, 25. Konrad Szczotka

Trener: Adam Buczek

Stal: 12. Tomasz Libera, 3. Krzysztof Kiercz, 4. Robert Sulewski (73 min., 14. Piotr Głowacki), 5 Boris Milekić, 6. Piotr Marciniec (84 min., 15. Arkadiusz Górka), 7. Szymon Sobczak, 10. Vasil Panayotov, 17. Krzysztof Drzazga (88 min., 31. Kamil Radulj), 20. Aleksandar Kolev, 23. Krystian Getinger, 26. Dominik Sadzawicki

Rezerwowi: 88. Marek Kozioł, 2. Sebastian Zalepa, 13. Przemysław Lech, 18. Dorian Buczek

Trener: Zbigniew Smółka

Żółte kartki: Nowak, Sedlewski – Milekić, Panayotov, Marciniec

Sędziowie: Tomasz Wajda (sędzia główny), Sławomir Kowalewski (sędzia asystent), Damian Rokosz (sędzia asystent), Kamil Adamski (sędzia techniczny)

Widzów: 1100
Pogoda: pochmurno 15°C

Live (1)
Live (2)

TABELA i TERMINARZ

I LIGA 2016/2017:
WIOSNA:
13.05.17 Puławy: Wisła Puławy
06.05.17 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1
28.04.17 Pruszków: Znicz Pruszków 0:1
22.04.17 Mielec: GKS Katowice 3:3
19.04.17 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz 0:1
15.04.17 Olsztyn: Stomil Olsztyn 4:0
07.04.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 0:1
31.03.17 Głogów: Chrobry Głogów 1:0
25.03.17 Mielec: Wigry Suwałki 2:1
18.03.17 Bytów: Drutex-Bytovia 2:2
11.03.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
04.03.17 Kluczbork: MKS Kluczbork 1:0
TOWARZYSKO:
23.02.17 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (Ekstraklasa)
18.02.17 Wola Chorzelowska: Garbarnia Kraków 0:1 (3liga)
18.02.17 Wola Chorzelowska: Stal Rzeszów 1:0 (3liga)
15.02.17 Alanya Turcja: FC Levski Karlovo 2:1 (1liga Bułgaria)
12.02.17 Side Turcja: FC Merani Martvili 4:0 (1liga Gruzja)
09.02.17 Side Turcja: FC Desna Chernihiv 0:1 (1liga Ukraina)
28.01.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:2 (2liga)
21.01.17 Wola Chorzelowska: Korona Kielce 1:1 (Ekstraklasa)
17.01.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 3:1 (2liga)
JESIEŃ:
27.11.16 Mielec: Górnik Zabrze 1:2
23.11.16 Siedlce: Pogoń Siedlce 0:1
05.11.16 Mielec: GKS Tychy 3:2
30.10.16 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 2:0
22.10.16 Mielec: Miedź Legnica 1:0
15.10.16 Mielec: Wisła Puławy 0:1
08.10.16 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
01.10.16 Mielec: Znicz Pruszków 3:1
25.09.16 Katowice: GKS Katowice 0:1
17.09.16 Mielec: Stomil Olsztyn 0:0
09.09.16 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 0:2
03.09.16 Mielec: Chrobry Głogów 1:4
28.08.16 Suwałki: Wigry Suwałki 0:6
23.08.16 Mielec: Bytovia Bytów 2:2
20.08.16 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 1:3
14.08.16 Mielec: MKS Kluczbork 1:1
PUCHAR POLSKI: 10.08.16 Chojnice: Chojniczanka Chojnice (1liga) 0:2
05.08.16 Zabrze: Górnik Zabrze 1:1
01.08.16 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 0:0
PUCHAR POLSKI: 27.07.16 Mielec: Wisła Płock (Ekstraklasa) 4:3
TOWARZYSKO: 19.07.16 Ustroń: MCA Alger (Ekstraklasa, Algieria) 0:1
PUCHAR POLSKI:
16.07.16 Tomaszów Mazowiecki: Lechia Tomaszów Mazowiecki (3liga) 2:0
TOWARZYSKO:
13.07.16 Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec (1liga) 3:1
09.07.16 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 0:1
06.07.16 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz (1liga) 1:2
03.07.16 Wola Chorzelowska: Górnik Łęczna (Ekstraklasa) 1:2
02.07.16 Mielec: Puszcza Niepołomice (2liga) 3:0
25.06.16 New Britain USA: Connecticut United FC (USA) 0:1
23.06.16 New York USA: Stal Mielec New York (USA) 8:0
18.06.16 Clifton USA: Icon FC (USA) 6:1

Fot. st@l