MIEDŹ LEGNICA – FKS STAL MIELEC 1:2

MIEDŹ LEGNICA – FKS STAL MIELEC 1:2 (0:1)
Stadion Miejski przy ul.Hetmańskiej 2 w Legnicy, godz.19.00

Bramki:
0:1 – 40. min – 7. Szymon Sobczak
1:1 – 58 min. – 17. Jakub Vojtus (karny)
1:2 – 76 min. – 20. Aleksandar Kolev

Miedź: 33. Paweł Kapsa – 3. Hunter Gorskie (84, 5. Mladen Bartulović), 4. Wojciech Łobodziński, 8. Marquitos, 10. Petteri Forsell (46, 9. Mariusz Rybicki), 11. Petteri Pennanen, 16. Jonathan de Amo, 17. Jakub Vojtus, 24. Tomasz Midzierski, 27. Rumen Trifonow
Rezerwowi: 1. Łukasz Sapela –  7. Łukasz Garguła, 18. Michał Bartkowiak, 19. Grzegorz Bartczak, 31. Keon Daniel
Trener: Ryszard Tarasiewicz

Stal: 12. Tomasz Libera – 3. Krzysztof Kiercz, 4. Robert Sulewski, 5. Boris Milekić, 7. Szymon Sobczak (88, 18. Dorian Buczek), 10. Vasil Panayotov (90, 31. Kamil Radulj), 13. Przemysław Lech, 15. Arkadiusz Górka, 17. Krzysztof Drzazga (84, 14. Piotr Głowacki), 20. Aleksandar Kolev, 23. Krystian Getinger
Rezerwowi: 88. Marek Kozioł – 2. Sebastian Zalepa, 26. Dominik Sadzawicki
Trener: Zbigniew Smółka

Żółte kartki: Gorskie – Kolev

Sędziowie:
Widzów:
Pogoda: słonecznie 18°C

Live (1)
Live (2)

TABELA i TERMINARZ

I LIGA 2016/2017:
WIOSNA:
17.05.17 Legnica: Miedź Legnica
13.05.17 Puławy: Wisła Puławy 0:0
06.05.17 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1
28.04.17 Pruszków: Znicz Pruszków 0:1
22.04.17 Mielec: GKS Katowice 3:3
19.04.17 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz 0:1
15.04.17 Olsztyn: Stomil Olsztyn 4:0
07.04.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 0:1
31.03.17 Głogów: Chrobry Głogów 1:0
25.03.17 Mielec: Wigry Suwałki 2:1
18.03.17 Bytów: Drutex-Bytovia 2:2
11.03.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
04.03.17 Kluczbork: MKS Kluczbork 1:0
TOWARZYSKO:
23.02.17 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (Ekstraklasa)
18.02.17 Wola Chorzelowska: Garbarnia Kraków 0:1 (3liga)
18.02.17 Wola Chorzelowska: Stal Rzeszów 1:0 (3liga)
15.02.17 Alanya Turcja: FC Levski Karlovo 2:1 (1liga Bułgaria)
12.02.17 Side Turcja: FC Merani Martvili 4:0 (1liga Gruzja)
09.02.17 Side Turcja: FC Desna Chernihiv 0:1 (1liga Ukraina)
28.01.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:2 (2liga)
21.01.17 Wola Chorzelowska: Korona Kielce 1:1 (Ekstraklasa)
17.01.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 3:1 (2liga)
JESIEŃ:
27.11.16 Mielec: Górnik Zabrze 1:2
23.11.16 Siedlce: Pogoń Siedlce 0:1
05.11.16 Mielec: GKS Tychy 3:2
30.10.16 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 2:0
22.10.16 Mielec: Miedź Legnica 1:0
15.10.16 Mielec: Wisła Puławy 0:1
08.10.16 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
01.10.16 Mielec: Znicz Pruszków 3:1
25.09.16 Katowice: GKS Katowice 0:1
17.09.16 Mielec: Stomil Olsztyn 0:0
09.09.16 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 0:2
03.09.16 Mielec: Chrobry Głogów 1:4
28.08.16 Suwałki: Wigry Suwałki 0:6
23.08.16 Mielec: Bytovia Bytów 2:2
20.08.16 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 1:3
14.08.16 Mielec: MKS Kluczbork 1:1
PUCHAR POLSKI: 10.08.16 Chojnice: Chojniczanka Chojnice (1liga) 0:2
05.08.16 Zabrze: Górnik Zabrze 1:1
01.08.16 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 0:0
PUCHAR POLSKI: 27.07.16 Mielec: Wisła Płock (Ekstraklasa) 4:3
TOWARZYSKO: 19.07.16 Ustroń: MCA Alger (Ekstraklasa, Algieria) 0:1
PUCHAR POLSKI:
16.07.16 Tomaszów Mazowiecki: Lechia Tomaszów Mazowiecki (3liga) 2:0
TOWARZYSKO:
13.07.16 Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec (1liga) 3:1
09.07.16 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 0:1
06.07.16 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz (1liga) 1:2
03.07.16 Wola Chorzelowska: Górnik Łęczna (Ekstraklasa) 1:2
02.07.16 Mielec: Puszcza Niepołomice (2liga) 3:0
25.06.16 New Britain USA: Connecticut United FC (USA) 0:1
23.06.16 New York USA: Stal Mielec New York (USA) 8:0
18.06.16 Clifton USA: Icon FC (USA) 6:1

Fot. st@l