DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW – FKS STAL MIELEC 0:0

DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW – FKS STAL MIELEC 0:0
Stadion Miejski przy ul.Mickiewicza 13 w Bytowie, godz. 18.00

BYTOVIA: 27. Andrzej Witan – 3. Łukasz Wróbel, 8. Sebastian Kamiński, 10. Michał Jakóbowski (82′ 14. Bartosz Biel), 11. Janusz Surdykowski, 16. Bartłomiej Poczobut, 28. Jakub Kuzdra, 37. Wojciech Wilczyński, 44. Michał Stasiak, 72. Maksymilian Hebel (87′ 66. Michał Szewczyk), 77. Sławomir Duda
Rezerwowi: 1. Mateusz Oszmaniec, 2. Marek Opałacz, 21. Mario Cieślik, 23. Filip Modelski, 68. Bartosz Wolski
Trener: Rafał Wójcik

STAL: 99. Radosław Majecki – 3. Krzysztof Kiercz, 6. Leandro, 9. Mateusz Cholewiak, 11. Mateusz Gancarczyk (86′ 8. Tomasz Swędrowski), 20. Dejan Djermanović, 23. Krystian Getinger, 26. Dominik Sadzawicki, 27. Piotr Marciniec, 33. Maksymilian Banaszewski, 51. Rafał Grodzicki
Rezerwowi: 1. Rafał Strączek, 5. Szymon Przystalski, 7. Edgar Bernhardt, 13. Przemysław Lech, 19. Konrad Misztal
Trener: Zbigniew Smółka

Żółte kartki: Duda, Kamiński, Szewczyk (Drutex-Bytovia) – Sadzawicki (Stal)

Sędziowie: Sylwester Rasmus, Marcin Sadowski, Michał Sobczak, Maciej Lanckowski (Toruń)
Widzów: 400
Pogoda: deszczowo 8°C

Mecz przerwany w 67. minucie na 18 minut z powodu awarii oświetlenia.

Nice 1 Liga 2017/2018:
TERMINARZ i TABELA
28.10.17 Bytów: Drutex-Bytovia Bytów 0:0
21.10.17 Mielec: Chrobry Głogów 3:0
13.10.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 1:2
07.10.17 Suwałki: Wigry Suwałki 0:2
30.09.17 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
23.09.17 Opole: Odra Opole 0:1
17.09.17 Mielec: GKS Katowice 3:2
13.09.17 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:1
09.09.17 Częstochowa: Raków Częstochowa 2:1
27.08.17 Legnica: Miedź Legnica 0:0
23.08.17 Mielec: Pogoń Siedlce 2:3
18.08.17 Łęczna: Górnik Łęczna 4:3
13.08.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
Puchar Polski 08.08.17: Piast Gliwice (Ekstraklasa) 0:2
05.08.17 Tychy: GKS Tychy 0:1
28.07.17 Mielec: Ruch Chorzów 1:0
Puchar Polski 22.07.17 Ostrowiec Św: KSZO Ostrowiec Św (3liga) 1:0
S5 16.07.17 Kraków: Cracovia Kraków (Ekstraklasa) 0:2
S4 15.07.17 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 2:1
S3 07.07.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (1liga) 0:0
S2 05.07.17 Pustnia: Znicz Pruszków (2liga) 1:0
S1 01.07.17 Wola Chorzelowska: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 1:1

meiiiii