Na Dzień Kobiet i początek rundy wiosennej – FKS Stal Mielec wspólnie z PGE [FOTO]

Dzień Kobiet stał się okazją do integracyjnej akcji piłkarzy FKS Stal Mielec, zrealizowanej wspólnie z Polską Grupą Energetyczną 7 marca.

Przed południem mieleccy piłkarze zaprosili zawodniczki Sokoła Kolbuszowa Dolna oraz małych futbolistów z dwóch mieleckich akademii do wspólnego treningu, który odbył się na sztucznej nawierzchni boiska przy Stadionie Miejskim.

Sympatyczne Sokółki na koniec zajęć – z okazji Dnia Kobiet – otrzymały róże od trenera Stali Zbigniew Smółki. Na wszystkich uczestników treningu czekały też niespodzianki przygotowane przez FKS Stal Mielec i Polską Grupę Energetyczną.

Wieczorem wydarzenie przeniosło się do mieleckiej galerii handlowej Navigator. Na scenie pojawili się ci najmłodsi zawodnicy Akademii Piłkarskiej FKS Stali Mielec – począwszy od rocznika 2011, przez trampkarzy i na juniorach kończąc.

Punktem kulminacyjnym była prezentacja pierwszej drużyny FKS Stali Mielec, która już w piątek 9 marca na własnym stadionie rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi. Po prezentacji przyszedł czas na świętowanie Dnia Kobiet – panie zgromadzone w galerii otrzymały od piłkarzy kwiaty. Nie zabrakło też wspólnych zdjęć i autografów. Z kolei animacje i konkursy dla najmłodszych przygotowała Agencja Eventowa Alternatywa.

Sponsorem wydarzenia była Polska Grupa Energetyczna.

stal-gornikleczna_news_hej_w18