CHOJNICZANKA CHOJNICE – FKS STAL MIELEC 1:0

CHOJNICZANKA CHOJNICE – FKS STAL MIELEC 1:0
Stadion Miejski przy ul. Mickiewicza 12 w Chojnicach, godz. 20.00

Bramka:
1:0 – 10 min – Wojciech Lisowski

CHOJNICZANKA: 84. Radosław Janukiewicz – 5. Paweł Zawistowski (c), 6. Przemysław Pietruszka, 15. Tomasz Boczek, 17. Tomasz Mikołajczyk (65′ 11. Maciej Górski), 20. Oskar Paprzycki, 21. Emil Drozdowicz (83′ 19. Karol Fila), 25. Wojciech Lisowski, 37. Dominik Jończy, 45. Adam Ryczkowski (59′ 71. Sebastin Steblecki), 87. Damian Piotrowski
Rezerwowi: 94. Grzegorz Wnuk, 8. Jakub Bak, 9. Jakub Biskup, 23. Jacek Podgórski
Trener: Krzysztof Brede

STAL: 99. Radosław Majecki – 3. Krzysztof Kiercz (c), 4. Martin Dobrotka, 6. Leandro (74′ 21. Ziga Skoflek), 8. Tomasz Swędrowski, 11. Mateusz Gancarczyk (66′ 30. Łukasz Wroński), 17. Bartosz Nowak (77′ 20. Dejan Djermanovic), 18. Jakub Arak, 22. Michał Janota, 26. Dominik Sadzawicki, 33. Maksymilian Banaszewski
Rezerwowi: 1. Rafał Straczek, 13. Przemysław Lech, 16. Josip Soljic, 27. Piotr Marciniec
Trener: Zbigniew Smółka

Żółte kartki: Zawistowski – Dobrotka
Sędziowie: Krzysztof Jakubik, Marcin Lisowski, Wiktor Wątroba, Mateusz Jenda
Delegat: Paweł Woźniak
Obserwator:
 Katarzyna Wierzbowska
Widzów:
Pogoda: słonecznie w temp.20°C

Nice 1 Liga 2017/2018:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA
09.05.18 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 0:1
04.05.18 Mielec: Wigry Suwałki 3:0
28.04.18 Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec 1:3
24.04.18 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 2:2
20.04.18 Mielec: Odra Opole 2:2
14.04.18 Katowice: GKS Katowice 2:0
11.04.18 Mielec: Miedź Legnica 1:1
07.04.18 Mielec: Raków Częstochowa 2:3
31.03.18 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 0:0
S11: 23.03.18 Kielce: Korona Kielce (Ekstraklasa) 2:0
17.03.18 Siedlce: Pogoń Siedlce 2:1
09.03.18 Mielec: Górnik Łęczna 1:0
S10: 24.02.18 Poprad: FK Poprad (II poziom, Słowacja) 0:0
S9: 17.02.18 Kargıcak: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 0:0
S8: 17.02.18 Turkler: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 2:2
S7: 13.02.18 Kargıcak: FK Kyran Shymkent (II poziom, Kazachstan) 1:0
S6: 12.02.18 Side: FK Akzhayik Uralsk (Ekstraklasa, Kazachstan) 1:0
S5: 08.02.18 Kargıcak: PFC Montana (II poziom, Bułgaria) 0:1
S4: 03.02.18 Mielec: Stal Rzeszów (3liga) 2:0
S3: 03.02.18 Mielec: Pogoń Lwów (3liga, Ukraina) 2:0
S2: 27.01.18 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 3:2
S1: 20.01.18 Mielec: Cracovia (Ekstraklasa) 1:3
RUNDA JESIENNA
25.11.17 Mielec: GKS Tychy 3:0
21.11.17 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2
17.11.17 Chorzów: Ruch Chorzów 2:1
03.11.17 Mielec: Stomil Olsztyn 1:3
28.10.17 Bytów: Drutex-Bytovia Bytów 0:0
21.10.17 Mielec: Chrobry Głogów 3:0
13.10.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 1:2
07.10.17 Suwałki: Wigry Suwałki 0:2
30.09.17 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
23.09.17 Opole: Odra Opole 0:1
17.09.17 Mielec: GKS Katowice 3:2
13.09.17 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:1
09.09.17 Częstochowa: Raków Częstochowa 2:1
27.08.17 Legnica: Miedź Legnica 0:0
23.08.17 Mielec: Pogoń Siedlce 2:3
18.08.17 Łęczna: Górnik Łęczna 4:3
13.08.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
Puchar Polski 08.08.17: Piast Gliwice (Ekstraklasa) 0:2
05.08.17 Tychy: GKS Tychy 0:1
28.07.17 Mielec: Ruch Chorzów 1:0
Puchar Polski 22.07.17 Ostrowiec Św: KSZO Ostrowiec Św (3liga) 1:0
S5 16.07.17 Kraków: Cracovia Kraków (Ekstraklasa) 0:2
S4 15.07.17 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 2:1
S3 07.07.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (1liga) 0:0
S2 05.07.17 Pustnia: Znicz Pruszków (2liga) 1:0
S1 01.07.17 Wola Chorzelowska: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 1:1STAL_MIELEC_infografika_MARZEC_17