CHROBRY GŁOGÓW – FKS STAL MIELEC 3:5

CHROBRY GŁOGÓW – FKS STAL MIELEC 3:5 (2:2)

Stadion Miejski przy ul. Stwosza 3 w Głogowie, godz.17.45
Transmisja telewizyjna w Polsat Sport

Bramki:
1:0 – 89. Mateusz Machaj (4 min.)
1:1 – 17. Bartosz Nowak (5 min.)
2:1 – 99. Damian Kowalczyk (28 min.)
2:2 – 17. Bartosz Nowak (47 min. – karny)
2:3 – 22. Michał Janota (74 min.)
2:4 – 17. Bartosz Nowak (87 min.)
3:4 – 8. Karol Danielak (89 min.)
3:5 – 18. Jakub Arak (91 min.)

CHROBRY: 12. Sławomir Janicki, 3. Michał Michalec, 8. Karol Danielak, 10. Marcel Gąsior, 16. Robert Mandrysz, 18. Michał Ilków-Gołąb, 25. Jakub Bach, 42. Seweryn Michalski, 77. Sergiy Napolov (57 min., 9. Bartosz Machaj), 89. Mateusz Machaj (18 min., 14. Michał Borecki), 99. Damian Kowalczyk (67 min., 19. Przemysław Trytko)

Rezerwowi: 27. Anatoliy Gospodinov, 15. Szymon Nowicki, 26. Konrad Kaczmarek, 29. Daniel Wajsak

STAL: 99. Radosław Majecki, 3. Krzysztof Kiercz, 6. Leandro, 8. Tomasz Swędrowski (79 min., 27. Piotr Marciniec), 11. Mateusz Gancarczyk, 17. Bartosz Nowak (87 min., 13. Przemysław Lech), 18. Jakub Arak, 22. Michał Janota, 23. Krystian Getinger, 26. Dominik Sadzawicki, 33. Maksymilian Banaszewski (76 min., 16. Josip Soljic)

Rezerwowi: 1. Rafał Strączek, 19. Kacper Sadłocha, 21. Ziga Skoflek, 30. Łukasz Wroński

Trener: Zbigniew Smółka

Żółte kartki: Ilków-Gołąb – Arak, Swędrowski

Sędziowie:
Delegat: 
Obserwator:
 
Widzów:
Pogoda: słonecznie w temp.25°C

Nice 1 Liga 2017/2018:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA
13.05.18 Głogów: Chrobry Głogów
09.05.18 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 0:1
04.05.18 Mielec: Wigry Suwałki 3:0
28.04.18 Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec 1:3
24.04.18 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 2:2
20.04.18 Mielec: Odra Opole 2:2
14.04.18 Katowice: GKS Katowice 2:0
11.04.18 Mielec: Miedź Legnica 1:1
07.04.18 Mielec: Raków Częstochowa 2:3
31.03.18 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 0:0
S11: 23.03.18 Kielce: Korona Kielce (Ekstraklasa) 2:0
17.03.18 Siedlce: Pogoń Siedlce 2:1
09.03.18 Mielec: Górnik Łęczna 1:0
S10: 24.02.18 Poprad: FK Poprad (II poziom, Słowacja) 0:0
S9: 17.02.18 Kargıcak: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 0:0
S8: 17.02.18 Turkler: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 2:2
S7: 13.02.18 Kargıcak: FK Kyran Shymkent (II poziom, Kazachstan) 1:0
S6: 12.02.18 Side: FK Akzhayik Uralsk (Ekstraklasa, Kazachstan) 1:0
S5: 08.02.18 Kargıcak: PFC Montana (II poziom, Bułgaria) 0:1
S4: 03.02.18 Mielec: Stal Rzeszów (3liga) 2:0
S3: 03.02.18 Mielec: Pogoń Lwów (3liga, Ukraina) 2:0
S2: 27.01.18 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 3:2
S1: 20.01.18 Mielec: Cracovia (Ekstraklasa) 1:3
RUNDA JESIENNA
25.11.17 Mielec: GKS Tychy 3:0
21.11.17 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2
17.11.17 Chorzów: Ruch Chorzów 2:1
03.11.17 Mielec: Stomil Olsztyn 1:3
28.10.17 Bytów: Drutex-Bytovia Bytów 0:0
21.10.17 Mielec: Chrobry Głogów 3:0
13.10.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 1:2
07.10.17 Suwałki: Wigry Suwałki 0:2
30.09.17 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
23.09.17 Opole: Odra Opole 0:1
17.09.17 Mielec: GKS Katowice 3:2
13.09.17 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:1
09.09.17 Częstochowa: Raków Częstochowa 2:1
27.08.17 Legnica: Miedź Legnica 0:0
23.08.17 Mielec: Pogoń Siedlce 2:3
18.08.17 Łęczna: Górnik Łęczna 4:3
13.08.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
Puchar Polski 08.08.17: Piast Gliwice (Ekstraklasa) 0:2
05.08.17 Tychy: GKS Tychy 0:1
28.07.17 Mielec: Ruch Chorzów 1:0
Puchar Polski 22.07.17 Ostrowiec Św: KSZO Ostrowiec Św (3liga) 1:0
S5 16.07.17 Kraków: Cracovia Kraków (Ekstraklasa) 0:2
S4 15.07.17 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 2:1
S3 07.07.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (1liga) 0:0
S2 05.07.17 Pustnia: Znicz Pruszków (2liga) 1:0
S1 01.07.17 Wola Chorzelowska: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 1:1STAL_MIELEC_infografika_MARZEC_17