FKS STAL MIELEC – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 0:4

FKS STAL MIELEC – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 0:4 (0:3)
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu, godz.12.45

Bramki:

0:1 – 92. Paweł Moskwik (6 min.)
0:2 – 9. Paweł Tomczyk (13 min. – karny)
0:3 – 92. Paweł Moskwik (38 min.)
0:4 – 9. Paweł Tomczyk (59 min.)

STAL: 1. Rafał Strączek, 3. Krzysztof Kiercz, 8. Tomasz Swędrowski, 10. Waldemar Gancarczyk (60 min., 30. Łukasz Wroński), 17. Bartosz Nowak (63 min., 19. Kacper Sadłocha), 18. Jakub Arak, 22. Michał Janota, 23. Krystian Getinger, 26. Dominik Sadzawicki (60 min., 6. Leandro), 33. Maksymilian Banaszewski, 51. Rafał Grodzicki

Rezerwowi: 88. Marek Kozioł, 7. Szymon Sobczak, 13. Przemysław Lech, 21. Ziga Skoflek

Trener: Zbigniew Smółka

PODBESKIDZIE: 23. Wojciech Fabisiak, 2. Filip Modelski, 4. Kamil Wiktorski, 8. Mariusz Malec, 9. Paweł Tomczyk (81 min., 19. Lubos Kolar), 11. Łukasz Sierpina, 14. Damian Chmiel (84 min., 70. Miłosz Kozak), 21. Kacper Kostorz (90 min., 33. Kacper Gach), 24. Mavroudis Bougaidis, 31. Łukasz Hanzel, 92. Paweł Moskwik

Rezerwowi: 13. Rafał Leszczyński, 20. Filip Matuszczyk

Trener: Adam Nocoń

Żółte kartki: Leandro – Moskwik

Sędziowie: Wojciech Krztoń – sędzia główny, Krystian Mucha – sędzia asystent, Piotr Kurt – sędzia asystent, Sebastian Godek – sędzia techniczny

Delegat: Dariusz Kępa (Kielce)

Obserwator: Zbigniew Zych (Lublin)

Widzów: 3288

Pogoda: słonecznie w temp.25°C

Nice 1 Liga 2017/2018:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA
03.06.18 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała
27.05.18 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
19.05.18 Mielec: Drutex-Bytovia Bytów 2:2
13.05.18 Głogów: Chrobry Głogów 5:3
09.05.18 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 0:1
04.05.18 Mielec: Wigry Suwałki 3:0
28.04.18 Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec 1:3
24.04.18 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 2:2
20.04.18 Mielec: Odra Opole 2:2
14.04.18 Katowice: GKS Katowice 2:0
11.04.18 Mielec: Miedź Legnica 1:1
07.04.18 Mielec: Raków Częstochowa 2:3
31.03.18 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 0:0
S11: 23.03.18 Kielce: Korona Kielce (Ekstraklasa) 2:0
17.03.18 Siedlce: Pogoń Siedlce 2:1
09.03.18 Mielec: Górnik Łęczna 1:0
S10: 24.02.18 Poprad: FK Poprad (II poziom, Słowacja) 0:0
S9: 17.02.18 Kargıcak: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 0:0
S8: 17.02.18 Turkler: Podbeskidzie Bielsko-Biała (Nice 1 Liga) 2:2
S7: 13.02.18 Kargıcak: FK Kyran Shymkent (II poziom, Kazachstan) 1:0
S6: 12.02.18 Side: FK Akzhayik Uralsk (Ekstraklasa, Kazachstan) 1:0
S5: 08.02.18 Kargıcak: PFC Montana (II poziom, Bułgaria) 0:1
S4: 03.02.18 Mielec: Stal Rzeszów (3liga) 2:0
S3: 03.02.18 Mielec: Pogoń Lwów (3liga, Ukraina) 2:0
S2: 27.01.18 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 3:2
S1: 20.01.18 Mielec: Cracovia (Ekstraklasa) 1:3
RUNDA JESIENNA
25.11.17 Mielec: GKS Tychy 3:0
21.11.17 Bielsko-Biała: Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2
17.11.17 Chorzów: Ruch Chorzów 2:1
03.11.17 Mielec: Stomil Olsztyn 1:3
28.10.17 Bytów: Drutex-Bytovia Bytów 0:0
21.10.17 Mielec: Chrobry Głogów 3:0
13.10.17 Mielec: Chojniczanka Chojnice 1:2
07.10.17 Suwałki: Wigry Suwałki 0:2
30.09.17 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
23.09.17 Opole: Odra Opole 0:1
17.09.17 Mielec: GKS Katowice 3:2
13.09.17 Mielec: Puszcza Niepołomice 1:1
09.09.17 Częstochowa: Raków Częstochowa 2:1
27.08.17 Legnica: Miedź Legnica 0:0
23.08.17 Mielec: Pogoń Siedlce 2:3
18.08.17 Łęczna: Górnik Łęczna 4:3
13.08.17 Mielec: Olimpia Grudziądz 1:0
Puchar Polski 08.08.17: Piast Gliwice (Ekstraklasa) 0:2
05.08.17 Tychy: GKS Tychy 0:1
28.07.17 Mielec: Ruch Chorzów 1:0
Puchar Polski 22.07.17 Ostrowiec Św: KSZO Ostrowiec Św (3liga) 1:0
S5 16.07.17 Kraków: Cracovia Kraków (Ekstraklasa) 0:2
S4 15.07.17 Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola (2liga) 2:1
S3 07.07.17 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (1liga) 0:0
S2 05.07.17 Pustnia: Znicz Pruszków (2liga) 1:0
S1 01.07.17 Wola Chorzelowska: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa) 1:1STAL_MIELEC_infografika_MARZEC_17