PARTNER MECZU XERIMA!

Firma Xerima od 25 lat konsekwentnie buduje swoją markę na rynku lokalnym i ogólnopolskim. W ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę urządzeń drukujących, artykułów i urządzeń biurowych oraz elektronicznych, opakowań, środków czystości i wielu innych. Nasza oferta obejmuje także zamówienia specjalne.

Zapraszamy do odwiedzenia nowego sklepu internetowego (www.sklep.xerima.com.pl), gdzie oprócz oferty biurowej znajdą Państwo urządzenia drukujące i elektronikę użytkową, komputery, tablety, telefony, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria w konkurencyjnych cenach. Zamówiony towar za darmo odbiorą Państwo w sklepie Xerima.

Od lat cieszymy się zaufaniem firm z Mielca i całej Polski, a dzięki nowoczesnej platformie do zamówień on-line (www.xerima.com.pl/sklep) proces dokonywania zakupu jest prosty i przejrzysty, zamówienia realizowane są błyskawicznie, a oferowany towar jest najwyższej jakości.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu znamy potrzeby naszych klientów, stąd na stałe w naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście tysięcy produktów i kolejnych kilka tysięcy pod specjalne zamówienie. Ponad 70 doświadczonych i przeszkolonych pracowników dba o naszych klientów służąc profesjonalnym doradztwem i serwisem.

Za sprawą dwóch zasobnych magazynów o łącznej powierzchni 6,5 m2 realizujemy zamówienia natychmiast po ich złożeniu, a doskonała lokalizacja w Specjalnej Strefie Ekonomicznej pozwala na obniżenie kosztów i jeszcze sprawniejsze dotarcie do naszych klientów na terenie całego kraju. Dostawy realizujemy własną flotą pojazdów lub najsolidniejszymi firmami kurierskimi.

Troszcząc się o naszych klientów, gwarantujemy im profesjonalne doradztwo i serwis urządzeń przez wyszkolonych i doświadczonych pracowników. Zapewniamy najwyższy standard obsługi dzięki profesjonalnemu doradztwu przy wyborze produktów, świetnych cenach, ekspresowej dostawie realizowanej według wytycznych i dogodnemu terminowi płatności.

Firma Xerima
ul. Potockiego 9b
oddz. Al. Kwiatkowskiego 11
39-300 Mielec
tel. (17) 773 00 77
mail: xerima@xerima.com.pl
facebook: www.facebook.com/xerima.mielec/
www.xerima.com.pl

Nowy e-sklep: www.sklep.xerima.com.pl
Nowoczesna platforma dla firm: www.xerima.com.pl/sklep