PGE FKS STAL MIELEC – GKS 1962 JASTRZĘBIE 3:1

12. kolejka Fortuna 1 Liga 
PGE FKS STAL MIELEC – GKS 1962 JASTRZĘBIE 3:1 (1:1)
piątek 4 października 2019, godz. 20.45
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu
Transmisja w Polsat Sport Extra

Bramki:
1:0 – 9. Andreja Prokić (18 min.)
1:1 – 10. Farid Ali (32 min.)
2:1 – 23. Krystian Getinger (71 min.)
3:1 – 19. Adrian Paluchowski (90 min.)

STAL:  87. Seweryn Kiełpin, 14. Łukasz Janoszka (69 min., 19. Adrian Paluchowski), 5. Mateusz Żyro, 9. Andreja Prokić , 25. Wojciech Lisowski, 11. Szymon Stasik, 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewicz (83 min., 8. Maciej Urbańczyk), 24. Lukas Bielak (46 min., 16. Josip Soljić), 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger 

Rezerwowi: 29. Damian Primel, 2. Paweł Olszewski, 4. Martin Dobrotka, 10. Mateusz Mak, 18. Bartosz Bajorek

Trener: Dariusz Marzec

GKS: 1. Grzegorz Drazik, 5 . Michał Bojdys, 7. Patryk Skórecki (64 min., 9. Adam Żak), 8. Kamil Jadach, 10. Farid Ali, 20. Damian Tront, 21. Marek Mróz (81 min., 6. Łukasz Norkowski), 22. Rafał Adamek, 28. Kamil Adamek (90 min., 19 . Łukasz Gajda), 32. Bartosz Jaroszek, 94. Dawid Gojny

Rezerwowi: 81. Mariusz Pawełek, 11. Dominik Szczęch, 23. Daniel Liszka, 27. Oskar Mazurkiewicz

Trener: Jarosław Skrobacz

Żółte kartki: Bojdys, Drazik

Sędziowie: Damian Sylwestrzak – sędzia główny, Adam Karasewicz – sędzia asystent, Mikołaj Kostrzewa – sędzia asystent, Karol Iwanowicz – sędzia techniczny

Widzów:  2481

Pogoda:

Fortuna 1 Liga 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA JESIENNA:
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza, Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3