PGE FKS STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN 2:0

Totolotek Puchar Polski
PGE FKS STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN 2:0 (1:0)
środa 30 października, godz.17.30
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu

Bramki:
1:0 – 19. Adrian Paluchowski (36 min.)
2:0 – 10. Mateusz Mak (49 min.)

STAL:  29. Damian Primel, 2. Paweł Olszewski, 5. Mateusz Żyro, 8. Maciej Urbańczyk, 10. Mateusz Mak (63 min., 25. Wojciech Lisowski), 17. Bartosz Nowak, 19. Adrian Paluchowski, 20. Grzegorz Tomasiewicz (76 min., 11. Szymon Stasik), 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger, 24. Lukas Bielak (46 min., 16. Josip Soljic)

Rezerwowi: 87. Seweryn Kiełpin, 3. Łukasz Seweryn, 9. Andreja Prokić, 15. Bartosz Sobczyk, 90. Josip Barisic

Trener: Dariusz Marzec

POGOŃ:  26. Jakub Bursztyn, 2. Jakub Bartkowski, 7. Michail Manias (71 min., 71. Marcel Wędrychowski), 8. Damian Dąbrowski, 9. Adam Frączczak, 22. David Stec, 23. Benedikt Zech, 28. Tomas Martins Podstawski (60 min., 18. Adam Buksa, 29. Marcin Listkowski, 34. Iker Guarrotxena Vallejo (51 min., 27. Sebastian Kowalczyk), 55. Igor Łasicki

Rezerwowi: 1. Dante Stipica, 10. Srdan Spiridonović, 11. Soufian Benyamina, 13. Konstantinos Triantafyllopoulos, 16. Santeri Hostikka, 64. Kacper Kozłowski

Trener: Kosta Runjaic

Żółta kartka: Bartkowski

Sędzia: Tomasz Musiał

Widzów:  2983

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA JESIENNA:
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza, Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3