CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE – PGE FKS STAL MIELEC 0:2

17.kolejka Fortuna 1 Liga
CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE – PGE FKS STAL MIELEC
0:2 (0:1)
sobota 9 listopada, godz.16.00
Stadion Miejski przy ul. Mickiewicza 12 w Chojnicach

Bramki:
0:1 – 40 min – 10. Mateusz Mak
0:2 – 85 min – 10. Mateusz Mak

CHOJNICZANKA: 27.Andrzej Witan – 2. Kamil Sylwestrzak, 5. Paweł Zawistowski (82′ 13. Antonio Conejo), 14. Mateusz Kuzimski, 17. Tomasz Mikołajczak, 18. Krystian Wachowiak (59′ 9. Mateusz Żukowski), 20. Oskar Paprzycki, 21. Emil Drozdowicz (59′ 11. Janusz Surdykowski), 42. Seweryn Michalski, 68. Bartosz Wolski, 85. Hubert Wołąkiewicz ©
Rezerwowi: 84. Radosław Janukiewicz – 4. Matic Zitko, 23. Jacek Podgórski, 26. Mateusz Bartosiak, 43. Michał Obrocnik, 90. Jan Madura
Trener: Zbigniew Smółka

STAL:  Damian Primel – 5. Mateusz Żyro, 8. Maciej Urbańczyk, 9. Andreja Prokić (87′ 19. Adrian Paluchowski), 10. Mateusz Mak (88′ 5. Wojciech Lisowski), 11. Szymon Stasik, 16. Josip Soljic (73′ 24. Lukas Bielak), 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger ©
Rezerwowi: Seweryn Kiełpin – 2. Paweł Olszewski, 3. Łukasz Seweryn, 14. Łukasz Janoszka
Trener: Dariusz Marzec

Żółte kartki: Josip Soljic, Krystian Getinger, Grzegorz Tomasiewicz

Sędzia: 
Widzów: 
Pogoda: pochmurno w temp.8°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA JESIENNA:
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza, Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3