Biało*Niebieski Mikołaj zaprasza na Sektor Rodzinny!

Przed nami ostatni już w tym roku mecz ligowy na mieleckim stadionie. Tradycją jest, że najmłodszych kibiców na ostatnim w roku meczu odwiedza Biało*Niebieski Mikołaj! Rozdaje świąteczne słodkości i zaprasza do wspólnej zabawy.

Zapraszamy zatem wszystkich małych kibiców na Sektor Rodzinny! Wspólne zabawy i konkursy przygotują dla Was niezastąpieni animatorzy z Centrum Zabawy WyWrotki. Tak jak na każdym meczu będziemy malować twarze w klubowe barwy i wspólnie kibicować. W przerwie Sektor Rodzinny odwiedzą zawodnicy PGE FKS Stal Mielec! A na zmarzluchów będzie czekała ciepła herbata!

Sektor Rodzinny (sektor G) to wydzielone, bezpieczne miejsce, w którym rodzice mogą razem z dziećmi spokojnie obejrzeć mecz. Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia płacą w czasie przedsprzedaży za wstęp na mecze rozgrywane na mieleckim stadionie symboliczną złotówkę (w dniu meczu 6 zł). Na obiekt mogą wejść razem z opiekunem posiadającym ważny bilet. Spotkania ligowe na Stadionie Miejskim w Mielcu mogą na preferencyjnych warunkach oglądać grupy zorganizowane tj. wycieczki szkolne, akademie piłkarskie. Serdecznie zapraszamy!