PGE FKS STAL MIELEC – SANDECJA NOWY SĄCZ 2:1

Mecz towarzyski
PGE FKS STAL MIELEC – SANDECJA NOWY SĄCZ 2:1 (1:0)
sobota 25 stycznia, godz.12.00
Boczne boisko Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej w Mielcu

Bramki:
1:0 – Robert Dadok 38 min
1:1 – Marcin Flis 55 min
2:1 – Adrian Paluchowski 59 min

STAL: 1. Rafał Strączek – 3. Łukasz Seweryn, 9. Andreja Prokić, 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger (c), 24. Lukas Bielak, 25. Wojciech Lisowski, Robert Dadok, Kacper Sadłocha i na zmiany: 29. Damian Primel – 2. Oskar Mazur, 5. Mateusz Żyro, 6. Jan Kozłowski, 8. Maciej Urbańczyk, 11. Szymon Stasik, 12. Adam Kramarz, 18. Bartosz Bajorek, 19. Adrian Paluchowski oraz Mateusz Chmielowiec i Adrian Skrzyniak z naszej Akademii
Nie grają: Mateusz Dudek, Mateusz Mak, Bartosz Sobczyk – trening indywidualny
Trener: Dariusz Marzec

SANDECJA: 90. Krzysztof Baran – 7. Grzegorz Baran, 8. Maciej Małkowski (c), 11. Dominik Kun, 13. Radosław Kanach, 17. Adrian Basta, 19. Kamil Ogorzały, 20. Maciej Korzym, 27. Damian Chmiel, 28. Michał Piter Bućko, 91. Mateusz Klichowicz i na zmiany: 12. Szymon Tokarz – 4. Marcin Flis, 5. Dawid Szufryn, 6. Jan Kuźma, 16. Michał Walski, 21. Tadeusz Socha, 23. Kamil Palacz, 24. Mariusz Gabrych, 26. Patryk Orlof, 33. Bartłomiej Kasprzak, 34. Miłosz Kałachur, 37. Bartłomiej Dudzic
Trener: Tomasz Kafarski

Sędzia: Marek Pająk (Mielec)
Widzów: 500
Pogoda: słonecznie w temp.3°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
29.02.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz
MECZE TOWARZYSKIE:
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza, Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3