Sport to zdrowie! Sportowe spotkanie w przedszkolu nr 1

Kolejna wizyta za nami – tym razem piłkarze odwiedzili grupę 6-latków w przedszkolu nr 1. Grzegorz Tomasiewicz, Damian Primel i Mateusz Bodzioch opowiadali o rutynie sportowców, pokazywali piłkarskie ćwiczenia, a także udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania przedszkolaków. Teraz mali kibice już wiedzą, jaką dietę mają sportowcy, kiedy zaczęli swoją przygodę z piłką nożną, po co bramkarzowi rękawice i dlaczego trzeba głośno kibicować na stadionie w czasie meczu.

Dziękujemy za spotkanie! Bierzemy do serca słowa przedszkolnej piosenki: „Chłopaki ćwiczymy! Jeszcze mocniej! Hej!” Do zobaczenia na meczach ligowych!

Zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w kampanii „Sport to zdrowie”! Spotkania z zawodnikami dają najmłodszym radość z możliwości wspólnej dyskusji, zdobycia autografu i zrobienia pamiątkowej fotografii. Zawodnicy, przykładem własnego życia i własnych doświadczeń, uczą wytrwałości i cierpliwości w pracy nad sobą, zachęcają do podejmowania aktywności fizycznej na co dzień oraz objaśniają, jak ważna w życiu każdego człowieka jest zdrowa, właściwie zbilansowana dieta.

Kampanię wspiera sponsor tytularny 1. Drużyny – PGE Polska Grupa Energetyczna.