PGE FKS STAL MIELEC – RESOVIA RZESZÓW 3:2

Mecz towarzyski
PGE FKS STAL MIELEC – RESOVIA RZESZÓW 3:2 (1:2)
sobota 1 lutego, godz.11.00
Boczne boisko Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej w Mielcu

Bramki:
0:1 – Daniel Świderski – 21 min
1:1 – Grzegorz Tomasiewicz (k) – 31 min
1:2 – Sebastian Zalepa – 43 min
2:2 – Wojciech Lisowski – 69 min
3:2 – Bartosz Nowak – 73 min

STAL: 29. Damian Primel – 5. Mateusz Żyro, 11. Szymon Stasik, 12. Adam Kramarz, 18. Bartosz Bajorek, 19. Adrian Paluchowski, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 23. Krystian Getinger (c), 24. Lukas Bielak, Jakub Bartosz oraz Bartłomiej Kiełbasa z naszej Akademii i na zmiany 1. Rafał Strączek, 3. Łukasz Seweryn, 8. Maciej Urbańczyk, 9. Andreja Prokić, 17. Bartosz Nowak, 22. Mateusz Bodzioch, 25. Wojciech Lisowski, Maciej Domański, Kacper Sadłocha, Robert Dadok oraz Adrian Skrzyniak z naszej Akademii
Nie grają: Mateusz Dudek, Oskar Mazur, Jan Kozłowski, Mateusz Mak – trening indywidualny
Trener: Dariusz Marzec

RESOVIA: Marcel Zapytowski – Mateusz Geniec, Sebastian Zalepa, Dawid Kubowicz, Szymon Kaliniec, Bartłomiej Wasiluk, Radosław Adamski, Serhij Krykun, Maksymilian Hebel, Rafał Mikulec, Dawid Świderski i na zmiany Wojciech Daniel – Jakub Kurek, Jakub Persak, Mateusz Kantor, Konrad Domoń, Szymon Feret
Trener: Szymon Grabowski

Sędzia: Karol Krzak (Mielec)
Widzów: 500
Pogoda: słonecznie w temp.13°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
29.02.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz
MECZE TOWARZYSKIE:
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza, Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3