PGE FKS STAL MIELEC – STAL RZESZÓW 1:3

Mecz towarzyski
PGE FKS STAL MIELEC – STAL RZESZÓW (0:2)
czwartek 6 lutego, godz.11.00
Boczne boisko Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej w Mielcu

Bramki:
0:1 – Szymon Stasik (sam.) – 7 min
0:2 – Krystian Pieczara – 29 min
1:2 – Damian Kostkowski (sam.) – 54 min
1:3 – Artur Pląskowski – 76 min

STAL M: 1. Rafał Strączek – 2. Oskar Mazur, 5. Mateusz Żyro, 11. Szymon Stasik, 12. Adam Kramarz, 17. Bartosz Nowak (c), 18. Bartosz Bajorek, 24. Lukas Bielak, 25. Wojciech Lisowski, Maciej Domański, Robert Dadok i na zmiany 29. Damian Primel – 3. Łukasz Seweryn, 8. Maciej Urbańczyk, 9. Andreja Prokić, 19. Adrian Paluchowski, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 22. Mateusz Bodzioch, Jakub Bartosz, Kacper Sadłocha oraz Bartłomiej Kiełbasa i Adrian Skrzyniak z naszej Akademii
Nie grają: Mateusz Dudek, Jan Kozłowski, Mateusz Mak, Bartosz Sobczyk, Krystian Getinger – trening indywidualny
Trener: Dariusz Marzec

STAL RZ: 39. Wiktor Kaczorowski – 3. Łukasz Góra, 2. Damian Kostkowski, 17. Robert Trznadel, 6. Piotr Głowacki, 4. Reiman Wojciech, 21. Sławomir Szeliga, 19. Zawodnik Testowany, 8. Damian Michalik, 7. Artur Pląskowski, 10. Krystian Pieczara
Rezerwowi: 24. Gerard Bieszczad -14. Łukasz Mozler, 22. Daniel Pawłowski, 5. Radosław Sylwestrzak, 8. Dariusz Jarecki, 13. Jakub Kądziołka, 9. Piotr Buda, 15. Dylan Collard, Błażej Szczepanek, 11. Wiktor Kłos
Trener: Janusz Niedźwiedź

Sędzia: 
Widzów:
Pogoda: pochmurno w temp.3°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
29.02.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz
MECZE TOWARZYSKIE:
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza, Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3