WIDZEW ŁÓDŹ – PGE FKS STAL MIELEC 1:3

Mecz towarzyski
WIDZEW ŁÓDŹ – PGE FKS STAL MIELEC 1:3 (1:2)
środa 12 lutego, godz.16.00
Goldcity Sport Complex w Kargicak Turcja

Bramki:
0:1 – 16 min – 17. Bartosz Nowak
1:1 – 24 min – 6. Marcel Pięczek
1:2 – 37 min – 17. Bartosz Nowak (rzut karny)
1:3 – 77 min – 7. Maciej Domański (rzut karny)

WIDZEW: 24. Wojciech Pawłowski – 4. Sebastian Rudol, 6. Marcel Pięczek, 23. Łukasz Kosakiewicz, 27. Daniel Tanżyna, 16. Bartłomiej Poczobut, 30. Mateusz Możdżeń, 93. Henrik Ojamaa, 14. Konrad Gutowski, 8. Adam Radwański, 9. Marcin Robak (c)
Rezerwowi: 21. Patryk Wolański – 10. Rafał Wolsztyński, 22. Kamil Piskorski, 25. Łukasz Turzyniecki, 5. Marcel Gąsior, 7. Mateusz Malec, 20. Christopher Mandiangu, 17. Robert Prochownik
Trener: Marcin Kaczmarek

STAL: 13. Rafał Strączek – 5. Mateusz Żyro, 7. Maciej Domański, 8. Maciej Urbańczyk (46′ 24. Lukas Bielak), 9. Andreja Prokić (46′ 96. Robert Dadok), 11. Szymon Stasik (46′ 77. Jakub Bartosz), 14. Michał Żyro (65′ 87. Adrian Paluchowski), 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewicz (70′ 10. Mateusz Mak), 22. Mateusz Bodzioch (46′ 25. Wojciech Lisowski), 23. Krystian Getinger (c)
Rezerwowi: 29. Damian Primel – 3. Łukasz Seweryn, 4. Adrian Skrzyniak, 10. Mateusz Mak, 19. Kacper Sadłocha, 24. Lukas Bielak, 25. Wojciech Lisowski, 77. Jakub Bartosz, 87. Adrian Paluchowski, 96. Robert Dadok
Trener: Dariusz Marzec

Sędzia: 
Widzów:
Pogoda: pochmurno w temp.12°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz
MECZE TOWARZYSKIE:
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3