FC AVANGARD KURSK – PGE FKS STAL MIELEC 3:3

Mecz towarzyski
FC AVANGARD KURSK – PGE FKS STAL MIELEC (2:1)
sobota 15 lutego, godz.15.00
Papillon Sports Centre w Belek Turcja

Bramki:
1:0 – 12 min – Iwan Podolak
1:1 – 31 min – Mateusz Mak (rzut karny)
2:1 – 41 min – Aleksandr Bielajew
2:2 – 71 min – Michał Żyro
2:3 – 76 min – Michał Żyro
3:3 – 80 min – Siergiej Jarygin

AVANGARD: Władisław Tierieszkin – Konstantin Kowalow, Nikita Timoszyn, Aleksandr Wojnow, Aleksiej Miedwiediew, Maksim Tarasow, Oleg Kaługin, Grigorij Czirkin, Aleksandr Agiejew, Chaczim Maszukow, Iwan Podolak
Rezerwowi:
Trener: Igor Belyaev

STAL: 29. Damian Primel – 3. Łukasz Seweryn (46′ 11. Szymon Stasik), 5. Mateusz Żyro, 7. Maciej Domański (72′ 87. Adrian Paluchowski), 8. Maciej Urbańczyk, 9. Andreja Prokić (46′ 77. Jakub Bartosz), 10. Mateusz Mak (46′ 20. Grzegorz Tomasiewicz), 14. Michał Żyro, 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger (c) (53′ 96. Robert Dadok), 24. Lukas Bielak
Rezerwowi: 13. Rafał Strączek – 4. Adrian Skrzyniak, 11. Szymon Stasik, 17. Bartosz Nowak, 19. Kacper Sadłocha, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 25. Wojciech Lisowski, 77. Jakub Bartosz, 87. Adrian Paluchowski, 96. Robert Dadok
Trener: Dariusz Marzec

Sędzia: 
Widzów:
Pogoda: pochmurno w temp.14°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz
MECZE TOWARZYSKIE:
15.02.20 Belek: Avangard Kursk
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź 3:1
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3