Mieleccy Kibice nie zwalniają tempa!

Kibice PGE FKS Stali Mielec nie zwalniają tempa i prężnie działają w walce z koronawirusem! – Cały czas prowadzimy akcję pomocy dla seniorów będących w potrzebie. Dzięki uprzejmości Restauracji Kontrowersja kolejna, zwiększona ilość obiadów trafiła w ręce potrzebujących. Niezmiernie nam miło, że w tym szczególnie trudnym okresie możemy liczyć na ich wsparcie – mówią przedstawiciele Kibice Razem Stal Mielec.

Wolontariusze i wolontariuszki Ośrodka Kibice Razem każdego ranka dostarczają obiady potrzebującym mieszkańcom. Na tym nie koniec! Codziennie są oni do dyspozycji w kwestii zrobienia zakupów seniorom czy też odebrania leków z apteki.

Mieleccy Kibice w ostatnich dniach zakończyli zbiórkę pieniędzy dla Pogotowia RatunkowegoDziękujemy wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę i wsparli naszą akcję. Szczególnie dziękujemy Stal Mielec Emigracja UK, która przekazała nam 1687zł, oraz osobie, która przelała na zbiórkę 1700zł! Zebraliśmy kwotę 12 310,55zł. Dla mieleckiego Pogotowia Ratunkowego zakupiliśmy łącznie 105 przyłbic, 18 baniek 5-litrowego płynu do dezynfekcji rąk, 368 maseczek, 261 kombinezonów i 8000 nitrylowych rękawiczek!

Codzienny raport z działań naszych Kibiców możecie śledzić na ich facebookowym profilu!

CAŁA STAL ZAWSZE #RAZEM!